2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زینک پلاس .قرص جوشان.جوشونده آویشن نعناع یه ق عسل.اب هویج سیب لیمو شیرین پرتقال..شیر موز.خرمالو.انواع اش و سوپ..تا میتونی مایعات بخور..چرک خشک کن (ازیترمایسین،سفکسیم)شربت خلط آور .قرص فاموتیدین برای میکروب معده .

🫀                                                            ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨

برای تب استامینوفن  شربت دیفن هیدرامین قرص ازیترو مایسین یا داکسی سایکیلین یا سفیکسیم بدن دد هم دیکلوفناک      اب هویج خیلی خوبه چایی کمرنگ و اب بیش از اندازه سوپ ابکی غذا های کم چرب لبنیاتم اصلااا  ایشالا زود خوب شی عزیزم

نگرفتم اصلا 😐

منم نگرفتم 

ی زمانی بیاد ک بگیم کرونا هم نتونست منو بگیره،اونوقت تو چی میگی برا من...    

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
2738

آبگوشت بدون رب یا اب نخود طبع گرم داره 

گلاب برا سرفه و ریه همراه عسل. 

ازیترومایسین

دگزامتازون تنها دارو تایید شده بهداشت جهانی برای کرونا باعث سرکوب سیستم ایمنی میشه

یک قلیون های خیلی کوچولو اومده روش نعنای تازه به جای زغال و به جای آب ،عرق نعنا دو آتیشه بریزید استفاده کنید

پودر زنجبیل و عسل و لیموترش تازه مخلوط کنید و مصرف

استنشاق

مصرف زیاد دم نوش گرم دارچین زنجبیل ، دارچین انتی بوتیکه و زنجبیل سموم بدن را رفع میکنه 

کرونا بدن را خیلی ضعیف میکنه ممکنه ریزش مو و سرگیجه وسیاه شدن جلو چشم پیش بیاد روزی 5عدد فندق بخورید زینک و مولتی ویتامین و ب کمپلکس

ولیجه    هر کس مردم را به اطاعت از آرائ خود یا دیگری فراخواند مانند فرعون است که گفت: من پروردگار بزرگ شما هستم.   امام صادق علیه السلام.