2733
2734

من ترم 3 حقوق هستم این ترم درسایی مثل  حقوق اساسی و مدنی 3 که اختصاصی هستند رو برنداشتم از ترم های بالاتر درس برداشتم ترم بعد  میتونم اون درسا رو بردارم پیش نیازی چیزی نیست؟ استرس دارم 

چارت درسیت و دانلود کن ببین نمیدونم

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب برو چارت دانشگاهتو نگاه کن هم نیاز و پیش نیازارو زده دیگه

کجا باید برم؟  من فق سوالم اینا میشه ترم دیگه درسای اختصاصی مو بردارم؟   مثلا تجارت 2 رو ترم پیش پاس کردم این ترم باید 3 شو برمیداشتم بر نداشتم ترم بعد میشه برداشت؟

کجا باید برم؟  من فق سوالم اینا میشه ترم دیگه درسای اختصاصی مو بردارم؟   مثلا تجارت 2 رو ت ...

اره اون ک میشه

مثلا زبان 1 برمیداری پاس میکنی یه ترم زیان 2 برنمیداری میذاری ترم بعدش اون مشکلی نداره فقط باید حواست باشه ک عقب نیفتی مثلا ممکنه زبان دو خودش پیش نیاز زبان 3 باشه بعد وقتی برنمیداری ترم بعدش 3 رو نمیتونی برداری باید 2 برداری و 3 رو یه ترم دیرتر بخونی...

ولی کلا تو سایت دانشگاه سرچ کن چارت دروس

بعد همنیاز پیش نیازارو ببین...اگر درسی رو برداری ک پیش نیازشو نخونده باشی میتونن حذف کنن

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
چارت درسی چیه

یه جدول که برنامه درسیتو نوشتخ

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2738