2733
2739
عنوان

میتونم برم خونه مادرم اینا یا نرم؟

541 بازدید | 46 پست

من نزدیک ۲ ماهه هیچ جا نرفتم هیچ جا ی کرونا خفیف گرفتم دیگ ترسیدم ن خونه مادر شوهره رفتم و ن خونه مادرم اینا(البت کرونا رو هم رفیق شوهرم داشته بعد شوهرم گرفت بعد ما)بعد این ک خوب شدم و کلا قرنطینه کردم خومو بچه رو الان چند روزه بچه ب شدت جیغ و گریه و اذیت میکنه  هیچیش نیست خورد و خوراکو سلامتیش همه چیش اوکی و خدارو شکر خوبه فقط ب گمانم کفری شده .مامان من ب شدت وسواسی و ب شدت رعایت میکنه حالا میگم امروز ب نظرتون یخته بچه رو ببرم اونجا؟و چون اونجا میرم مجبورم خونه مادر شوهره هم برم امروز نه ی روز دیگه ک اونا ب شدت رعایت نمیکنن و اصن خونشون رو شرمنده گوه برداشته از بس کثیفن در حد لالیگا!تا این حد ک لباس زیراشون ک استفاده کردنو کثیفن اینا باید تو سالن گوشه وردی کنار مبل اینا پیدا کنی یا این قده ظرفارو نمیشوره خونه بو گند میگیره کلا فک کنین چجوریه!بعد اگ اونجا برم مجبورم کلفتی کنم و کاراشو بکنم ک دوست ندارم چون خودش سالمه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من کلا هیجا نرو😶 از خونه مادرشوهرت ترسیدم یه لحظه 😂😂

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2731
بنظر من کلا هیجا نرو😶 از خونه مادرشوهرت ترسیدم یه لحظه 😂😂

وای نمیری دختر خندم گرفت😅😅

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
2738
وای نمیری دختر خندم گرفت😅😅

والا بخدا تصورش کردم😂😂😂

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

نرو مگه بیکاری 

بچه هات رو با ماشین ببرید بیرون دور بزنین 

براشون کیک بپز

سیب زمینی سرخ کن 

یه جوری سرگرم کن دیگه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2706