2733
2734
سونو واژینا برو دقیقتره

سونو واژینال رفتم ی ربع داشت دستگاهو اون تو میچرخوند کمرم داغون شد

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه کهنه هم سخته همه جای ادم رو به گند میکشه زیرش چیزی نمیذاشت مامانت؟

نه دیگه لاش پنبه میذاشت که دورش باند بسته بود بعد کلا پارچه رو چند بار میپیچید دورش

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
یا حتما چیزی نیس یا خیلی کوچیکه،خب زیاد نگران نباش بزرگش خطر داره اگه باشه

چی بگم

خود درد ی چیزه تشخیصش یه چیز مهم تر

شما هم اگه دنبال جایی برای درمانی کیلینیک ابن سینا ی مرکز تخصصی آندومتریوز زده

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2728
چ کنم مشکل تکرر ادرار و قطره قطره اومدنشو دارم اگه خیس باسم مدام احساس میکنم به دستشویی نیاز دارم گ ...

نرفتی دکتر؟

شاید افتادگی داری خدایی نکرده

نه دیگه لاش پنبه میذاشت که دورش باند بسته بود بعد کلا پارچه رو چند بار میپیچید دورش

باند با چی بسته بود ببخشیدا میخوام تست کنم چون واقعا خسته شدم ازاین موضوع نمیخوام عمل برم

نرفتی دکتر؟ شاید افتادگی داری خدایی نکرده

افتادگیه چی؟

باند با چی بسته بود ببخشیدا میخوام تست کنم چون واقعا خسته شدم ازاین موضوع نمیخوام عمل برم

همین گازایی که واسه زخم میبندن

2738
افتادگیه رحم‌ یا مثانه

واقعا؟برم نت سرچ کنم بالای ۱۵ ساله با مشکل ادرار درگیرم

هیچ وقت خوب تخلیه نمیشه

همیشه هم ی درد خفیف رو قسمت زیر شکمم دارم

ببخشیدا کش لباس زیرم اگه رو قسمت پایین شکمم باشه احساس درد میکنم

واقعا؟برم نت سرچ کنم بالای ۱۵ ساله با مشکل ادرار درگیرم هیچ وقت خوب تخلیه نمیشه همیشه هم ی درد خفی ...

حتما پیگیر باش چطوری تحمل کردی این همه وقت

2706