2726

میگه شرایط خونه پدریش بدبوده پسره رو قبول کرده حلقه رو برده داده مادر پسره به پسره هم زنگ زده که طلاق میخواد میخواد بره دادگاه واسه درخواست طلاق دیشب باهاش،چت کردم میگه پسره رو نمیخوام وپشیمونم مهریه روهم میبخشم توافقی جداشیم 😑

خدایا داده ونداده ات راشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دلش با پسره نیست و انتخابش درست نبوده داره کار خوبی میکنه.

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2728

ینی از یماه پیش تا الان شرایط خونه پدریش خوب شده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اگه دلش با پسره نیست و انتخابش درست نبوده داره کار خوبی میکنه.

اره دیشب زنگ زده که من نمیخوامت پسره هم داغون شده بنده خدا حلقه رو پس داده 

من هفته بعد از عقدم فهمیدم شوهرم دروغگوئه خواستم جدابشم اطرافیان نزاشتن.... کلی هم بحث و دعوا داشتیم تو دوران عقد... تا اینکه عروسی کردیم و بعد از یکسال جداشدم.... به نظرم الان بهترین موقعیته که جدا بشه  البته اگر واقعااا دلیلش برای جدایی منطقی باشه

توی تایمی از زمان از خانواده عصبانی میشی و دست به کاری میزنی که نباید بزنی 

بعد باید کاسه چه کنم چه کنم دست بگیری 

فکر کرده اون پسره و خانوادش دل ندارن که اینجوری مردمو مسخره دست خودش کرده 

میگن چشام سگ داره   
من هفته بعد از عقدم فهمیدم شوهرم دروغگوئه خواستم جدابشم اطرافیان نزاشتن.... کلی هم بحث و دعوا داشتیم ...

میکه بدلم نمیشینه وبخاطر شرایط سختش ازدواج کرده الانم پشیمونه زنگ زده پسره بیاد برن کارای طلاقو انجام بدن 

ا وا 

اگه فقط دلیلش همینه و از پسره چیزی ندیده واقعا بی انصافیه اخه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
من هفته بعد از عقدم فهمیدم شوهرم دروغگوئه خواستم جدابشم اطرافیان نزاشتن.... کلی هم بحث و دعوا داشتیم ...

دختره میگه مهریه رو میبخشم توافقی جداشیم زودتر 

یکی از دوستای منم همینطور شد البته اون از اولش پسره رو نمیخواست خانوادش مجبورش کردن عقد کنه ولی الان ...

دوست شما چند وقته دنبال کارای طلاقه ؟این میگه میخواد توافقی جداشه مهریه هم میبخشه طلاهای پسره هم پس داده بهشون 

2706