2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز  از خواب بیدار شدم  با بارون شدید رو ب رو شدم  

بارون نعمته  این اولین نشونه خوب 

حالا مونده اون خبر ک من مطئنم میرسه نه ب خاطر   این تاریخ     بلکه ب خاطر امید من به خدا ولطفش 

2456
2714
مرسی عشقم😍⁦❤️⁩😘😘 برام دعا کن مامان بشم دیگه خسته شدم😭

عزیز دلم گریه نکن ببینمممم

چند سالته مگه؟ کلی وقت داری برای مامان شدن

خدا دامنتو سبز کنه ایشالا😍😍😍

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
بی بی چک زدم‌ منفی بود مثل همیشه😭😭😭😭

من‌نیز بیا باهم‌گریه کنیم😭😭😭😭

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
اینم کیک تولد یه دونه خواهرم🥰❣️💖🌈 https://uupload.ir/files/aj0_5d856168-71fd-44ac-bf44-77f071f9 ...

چه زیبا😍

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

💦 مبارک باد نزول رحمت و برکت الهی... نزول بـاران...💦

、ヽ`💦`、ヽ`、ヽ、ヽ` ヽ💦、、ヽ``、ヽ`ヽ💦`` 、ヽ💦``、ヽ`、ヽ、ヽ` ヽ、、ヽ``、ヽ`ヽ`` 、ヽ💦``、ヽ`💦、ヽ、ヽ`💦 ヽ、、ヽ``、ヽ`ヽ``、ヽ`💦`、ヽ`、ヽ、ヽ` ヽ💦、、ヽ``、ヽ、ヽ`💦`、ヽ`、ヽ、ヽ` ヽ💦、、ヽ``、ヽ`ヽ💦`` 、ヽ💦``、ヽ`、ヽ、ヽ` ヽ、、ヽ``、ヽ`ヽ`` 、ヽ💦``、ヽ`💦、ヽ、ヽ`💦

خدایا همینطور که زمین را شستی با بارانت

ببار بر همه بیماران شفا و سلامتی را

و بر همه مردگان رحمت و مغفرتت را

*و بر همه مؤمنین و مؤمنات و مسلمین و مسلمات  مهر و رحمت و معرفت و حیات طیبه را*                                                      و بر همه درماندگان و گرفتاران فرج و رهایی را

برهمه دوستانم سلامتی وخوشبختی را

و بباران بر ما رحمتت را با از میان برداشتن این بلای عالم گیر🤲🌺🤲

آمین یا رب العالمین

2706