2726

پول باشگاه ندارم

نرم افزار ورزشی نصب کدم ولی حرکات و اشتباه میرم

حلقه هم ک میگن بده کیست و نازایی میاره. و تازشم یاد ندارم حلقه بزنم

گن هاهم که گرونه

چیکاررررکنم؟ کسی اینجا تجربه شو داشته که فقط شکمش رو آب کنه؟

😍 انشالله😍انشالله😍انشالله😍 00/11/22 تاریخ بهم رسیدن مونه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هرچی فک میکنم..حلقه کمردرد میتونه بیاره..ولی کیست و نازایی چطوری میاره؟

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2728

راه حلش فقط ورزش مقاومتیه 

گن تاثیری نداره

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

حرکات رو درست انجام بده😕

راه حلت همون برنامه ایه که نصب کردی

فیلم ایروبیک برلی لاغری شکم و پهلو دانلود کن

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
گن انقدرا هم گرون نیست .من میبندم البته از بعد زایمان شوم خیلی کوچیک شد بدون ورزش.خودم لاغر بودم

جدا گن خوبه؟ 

هرروز دوبار اهنگ بزار برقص کمکت میکنه😜

نمیخااامممم لاغرشم اخههه. دوس دارم چاق شم. فقط مشکلم شکممه

گلم اینستاگرام داری؟  من خواهرم مشکل شما داشت تو اینستاگرام‌کلاس ورزش انلاین ثبت نام کرده قیمتش دقیق نمبدونم فک‌کنم ۷۰ اگه برات مقدوره ازش اطلاعات بگیرم بهت بگم

چن شکمش ۲ ماهه کوچک تر شده به نسبت قبل و راضیه

گلم اینستاگرام داری؟  من خواهرم مشکل شما داشت تو اینستاگرام‌کلاس ورزش انلاین ثبت نام کرده قیمتش ...

اره بگو گلم بی زحمت

2706