2726
عنوان

از وقتی شوهرم گیر داده اقدام کنیم دیگه خواب ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 114 پست
منم 29 سالمه. نه شوهرم اصلا چیزی.نمیگه. خودم میگم زمان برای من نمی ایسته سنم داره میره بالا

از من باشه ها میگم میخوام خوش باشم تا چن سال دیگه،بخدا اطرافم کسایی که بچه دارن حسرت یه بیرون رفتن مونده دلشون،دردسر برا چیمه آخه،شما چرا اقدام نمیکنی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا بقول شوهرم خیلی سخت میگیرم ،همش میگم دیر بشه چی😬بی بی چکو آره صدرصد همینطوری میشم خداکنه ماه او ...

ببین عزیزم موضوع اینجاست که ما هیچوقت ته دلمون باور نمیکنیم یه روز ممکنه مشکلات ناباروری واسه ما اتفاق بیوفته 

واسه همین بارداری رو به راحتی عقب میندازیم

چون دلمونو خوش میکنیم به کسایی که میگن به این حرفا گوش نده من 35 سالگی با اولین اقدام باردار شدم!!! 

ببین عزیزم این مثال ها مال آدمای خوش شانسه

تو بد ترین حالتشو در نظر بگیر

تا یک سال که باید اقدام داشته باشی بعد اگه نشد درمان شروع کنی تو خوش بینانه ترین حالت دو سال طول میکشه تا جواب بگیری تازه بازم اگه خوش شانس باشی و روش های کمک باروری جواب بده

نمیخوام بترسونمت ها

ولی اگه به این فکر کنی که من حالا حالا ها باردار نخواهم شد خیلی زودتر نتیجه میگیری تا اینکه هر ماه منتظر بی بی چک مثبت باشی

اگه دقت کنی همه ایناییکه زود نتیجه گرفتن هم یا دکتر یا دور و بری ها ناامیدشون کردن😂😂

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
استارتر شما همونی که تنبلی تخمدان داشت؟  تو که استرس ناباروری رو داشتی حالا استرس بچه داری گرف ...

سلام گلم خوبی؟؟من دنبال یکیم دردل کنم باهاش..دیشب ی کم کمردرد داشتم توهم بارداری زدم صب بی بی زدم منفی..بغضم ترکید

به نیت 
2728
من هم اومدم خونه خودم حامله شدم .الآنم بچم ده ماهشه سه ماهه باردارم ناخواسته جای من بودی چیکار میکرد ...

وای برا شما سخته خدا کمکت کنه،خدا خواسته هست در اصل ،من فقط میگم یکی انقد که به ایندشو اینا فکر میکنم😔

از من باشه ها میگم میخوام خوش باشم تا چن سال دیگه،بخدا اطرافم کسایی که بچه دارن حسرت یه بیرون رفتن م ...

نه من تو دوراهیم کاری به خوشی و اینا ندارم. خونم کوچیکه وسیله هام زیاده....نتونستم ارشد بخونم. شرایط.مالیمونم اصلا خوب نیست قرض و قسط.....

برنامه پایان ناباروری شبکه 4 شنبه ها ساعت 7

این برنامه رو حتما ببین خیلی دید آدمو نسبت به بارداری باز میکنه

اگه دیشب برنامه رو میدیدی انقدر خانم دکتر عاجزانه خواهش میکرد که سن بارداری رو به تاخیر نندازید

میگفت مهم ترین عامل برای بارداری سنه

فکر نکنید هر موقع اراده کنید با ivfو iui باردار میشید هر چی سن بره بالا شانستون کمتر میشه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
ایمان دارم سالم میاد و هر لحضه فقط به فکر اول اسفندم و دیدن پسر کوچولوم و لحضه شیرین اولین باری که ش ...

آخی 😍به امید خدا عزیزم تاپیک بزنی خبرمون کنی🥰

سلام گلم خوبی؟؟من دنبال یکیم دردل کنم باهاش..دیشب ی کم کمردرد داشتم توهم بارداری زدم صب بی بی زدم من ...

قربونت برم عزیزم😔

حالت رو میفهمم

هیچ چی تو دنیا از بی بی چک منفی بدتر نیست

منکه خیلی وقته با خودم عهد کردم بی بی چک نخرم

روز چندم سیکل هستی

قربونت برم عزیزم😔 حالت رو میفهمم هیچ چی تو دنیا از بی بی چک منفی بدتر نیست منکه خیلی وقته با خود ...

منم گفته بودم دگ نمیخرم مستقیم میرم آزمایش ولی صبر ندارم ک چون تو خونه داشتم وسوسه شدم بزنم موعدم ۱۳.۱۴امه..

به نیت 
نه من تو دوراهیم کاری به خوشی و اینا ندارم. خونم کوچیکه وسیله هام زیاده....نتونستم ارشد بخونم. شرایط ...

منم دوست داشتم خونه ی بزرگتری داشتیم،اتفاقا همین دلشورم از ارسد نخوندنمم هس ،میگم دیگه عمرمو باید بزارم پای بچه😔سنم میره بالا و استخدامم نیستم خانه دار😔شوهر من چون قسطاش تموم شده هی میگه دیگه کاش تموم نشده بود☹

منم دوست داشتم خونه ی بزرگتری داشتیم،اتفاقا همین دلشورم از ارسد نخوندنمم هس ،میگم دیگه عمرمو باید بز ...

شرایط مشابهی داریم.... چی بگم. ان شاءالله خدا خودش دستمونو بگیره

وای برا شما سخته خدا کمکت کنه،خدا خواسته هست در اصل ،من فقط میگم یکی انقد که به ایندشو اینا فکر میکن ...

من که سپردمشون به خدا ..اره واقعا این دومی خیلی خوش  هم هست 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
منم گفته بودم دگ نمیخرم مستقیم میرم آزمایش ولی صبر ندارم ک چون تو خونه داشتم وسوسه شدم بزنم موعدم ۱۳ ...

منم همینطوریم

اگه تو خونه داشته باشم از چند روز قبل شروع میکنم بی بی چک زدن

باورت میشه من دو سه بار شده 10 روزم عقب انداختم

یعنی انقدر شوهرم امیدوار میشد هر بار میگفت من میدونم دیگه پریود نمیشی حسابشو دقیق داره😑

عیبی نداره چه میشه کرد

خودت و شوهرت چند سالتونه

من بچه دوممه .نه تاثیری نداره رو عشق .حالل فرصتای تفریح و ایما کمتر میشه ولی خوب وقتی بزرگتر میشه &n ...

اخی نازی😍اگه در اصل نزدیک بشن زن و شوهر که جدا راضیم دوتارو بیارم،چون واقعا دوس ندارم ازش دورشم

2706