2733
2734
عنوان

شوهرم اگر بمیره...

326 بازدید | 9 پست

شوهرم اگه بمیره

سر قبرش نم اشک نمی ریزم

چون خیلی به پدر و مادر و برادرم موقع دعواها فحش های خیلی بد میده

تصور می کنم‌ اگر بعد ۱۲۰سال اونا نباشن من چجوری میتونم با این آدم زندگی کنم یاد فحشها و بد و بیراه ها و اذیتها و آزاراش به خانوادم میفتم نمیتونم باهاش زندگی کنم

از طرفی هم اگه طلاق بگیرم پدر و مادرم داغون میشن

اگرم پنج سال دارم تحمل می کنم فقط بخاطر اوناس

فقط دعا کنید اون بمیره چون خیلی بدذاتِ خیلی... حیفه همچین موجود کثیفی تو این جهان قشنگ نفس بکشه...

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس من چی بگم که باباموزده منم آرزوی مرگشودارم برامنم دعاکن  بمیره کابوسم تموم بشه

واقعا؟ چرا؟ اونوقت چجوری میتونی زندگی کنی؟

مجبوری اگه بگم طلاق دوباره بزن بزن میکنه خدابکشش که زندگیمونابودکرد

بخاطر این که گفتی طلاق با بابات دعواش شد و زد؟ بابات هم زدش؟ 

2738
بخاطر این که گفتی طلاق با بابات دعواش شد و زد؟ بابات هم زدش؟ 

آره ازبس خودش جلودیگران بهم توهین میکنه مخصوصاخانوادش آشغالش که فکرمیکنن من کلفتشونم توخونه ای که ازپدرمه نه پسرشون البته اونادنبال بهونه هستن 

آره ازبس خودش جلودیگران بهم توهین میکنه مخصوصاخانوادش آشغالش که فکرمیکنن من کلفتشونم توخونه ای که از ...

نه بابام فقط زمانی که داشتن منواز زیر دستش درمی آوردن چون داشت خفم میکردتاولم کنه دو سه تا زده بود وگرنه گفت بخاطربچهات چیزی نمیگم چون واقعابد دگیری بود پسرمم چاقوبرداشته بود شوهرموبزنه پسرم رفت توشیشه نگم که چی بمن وخانوادم گذشته