2703
2553
عنوان

پروسه ی ازجیش گرفتن بچتون چقدر طول کشید؟❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 31 پست
اون قسمت از مغز کی شروع میکنه به فرمان دادن؟

تو هر بچه کاملا متفاوته دختر اولم رو ۱۸ ماهگی شروع کردم تقریبا تا ۲۱ ماهگی تموم شد و عالی بود دختر دومم خودش از ۲۶ ماهگی اعلام میکرد منم شروع کردم تقریبا ۳۰ ماهگی اوکی بود اما در هر صورت دهنم سرویس شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اوایل شهریور امسال شروع کردم.پسرم دو سال و 5 ماهش بود دقیق یک ماه گذشت اما اصلا نمیگفت.اگه خودم میبردمش سر وقت جیش میکرد وگرنه شلوارشو خیس میکرد.واقعا خسته شده بودم.پشیمون بودم که چرا شروع کردم.

ده روز دیگه گذشت یهویی خودش گفت.

در عرض یه هفته کامل جیششو گفت اما پی پی تو شرتش میکرد.

یه روز تو دستشویی شرتشو نشونش دادم گفتم ببین پی پیا ناراحتن دلشون میخواد برن پیش مامانشون.از فرداش پی پی رو هم گفت.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

دختر من کلا دیر حرف زد...ولی از دو سال و نیم اشاره میکرذ..اما بازم تا سه سالگی صبر کردم و پوشکش میکردم جایی میرفتم...بعد سه سالگی بازم حرف نزد واشاره میکرد ولی خب عاقلتر شده بود..دیگع پوشکش نکردم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2456
خوش به حالت اون زمان هزینه پوشک با الان یکی نبود الان دخل و خرج باهم نمیخونه 

دقیقا 

ولی عجله نکن من پسرم دوساله  که شد چند بار امتحان کردم نشد بعد بیخیال شدم  یک ماه پیش درست 2 سال 7 ماهش بود تو یک روز تموم شد 

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
همین ۴ ماه پیش گرفتمش عزیزم🥴

بازم چهارماه پیش پوشک ۱۲۰ تومنی ۷۰ تومن بود خاهرم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2714

سلام چرا حرف نمیزنه دخترت ؟ حتی یه کلمه؟

کاش براش شعر و کلمه تو گوشی دانلود کنی تکرار کنه 

اینجوری ک سخت تره دکتر بردی؟

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

دخترمو من ۲۲ ماهگی گرفتم.حدود یک هفته طول کشید البته دو سه بار رو فرش جیش کرد.

پسرمم الان ۱۸ ماهشه .ایشالا بعد عید باید شروع کنم ببینم همکاری میکنه. البته فعلا که هیچی بلد نیست بگه

مامان دو تا عشق ❤👩‍👧‍👦 ❤
سلام چرا حرف نمیزنه دخترت ؟ حتی یه کلمه؟ کاش براش شعر و کلمه تو گوشی دانلود کنی تکرار کنه  ای ...

چرا میگ این کیه و این چیه  و بابا و طوطو و یک و دو و سه و چهار و پنج و ده و وقتی ازش میپرسی پیشی چی میگ جواب میده میومیو و اینا

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
چرا میگ این کیه و این چیه  و بابا و طوطو و یک و دو و سه و چهار و پنج و ده و وقتی ازش میپرسی پیش ...

پس خدا رو شکر میگه فقط کامل زبون باز نکرده  پسر منم‌دیر حرف زد . نگران نباش

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

برا من یه ماه اول نمی گفت مخصوصا پی پی رو

ولی خب بعدش که دیگه خسته شده بودم و از بس شلوار میشستم دستم‌اگزما گرفت تصمیم گرفتم ببندمش باز خودش گفت😊

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
خیلیا اشاره میکنن ک دوستم بچش حرف میزنه ولی هنوزم جیشو بعد یه سال نمیگ

سلام مامان کوچولو ❤😍

من یه سالی هست کاربر خاموشم خیلی خوشم از شخصیتت اومده الانم میخوام کاربریم رو بترکونم گفتم قبلش به شما یه سلامی بدم😄😍

امیدوارم بچه هات حالشون عالی باشه😙

سلام مامان کوچولو ❤😍 من یه سالی هست کاربر خاموشم خیلی خوشم از شخصیتت اومده الانم میخوام کاربریم رو ...

وای حیف تو نیس میخای کاربری تو بترکونی نرو بابا 😘😘😘😘😘😘

تو خیلی لطف به من داری عزیزی و مهربون ❤❤❤😍😍😍😍

2706