2737
2734

ممنون میشم جواب بدید 

دختر من دوسالشه یه هفتس بازش میذارم بیست دقیقه ای میبرمش دسشویی تو دسشویی جیش میکنه اما اصلا حرف نمیزنه ک جیش دارم با نظرتون کی موفق میشم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

نمیدونم دختر من دوسال و نیمشه هنوز آمادگیشو نداره منم اصرار نمیکنم 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخت من خیلی عجیب بود با ترفند جایزه طی سه روز یادگرفت .ولی خوب با قصری .قصریشو گذاشتم دم دستشویی چون از فضای دستشویی خوشش نمیومد .بعد ک یاد گرفت رو قصری بگه جیش دارم خودش میرفت مینشست میکرد .چندماه بعد عادتش دادم بدون قصری .دو مرحله شد کارم ولی عوضش جایی از خونه رو جیشی نکرد و راحت یاد گرفت

2728
تا وقتی حرف نزنه ناموفقی چون اون باید بگه منو ببر تا چند وقت میتونی هر بیست دقیقه ببری

خیلیا اشاره میکنن ک دوستم بچش حرف میزنه ولی هنوزم جیشو بعد یه سال نمیگ

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738
من ۳ سالگی گرفتم در عرض یک نصف روز

خوش به حالت اون زمان هزینه پوشک با الان یکی نبود الان دخل و خرج باهم نمیخونه 

باید بهش بگی هر وقت دسشویی داشتی منو خبر کن

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
خیلیا اشاره میکنن ک دوستم بچش حرف میزنه ولی هنوزم جیشو بعد یه سال نمیگ

خوب اخه باید اون قسمت از مغزش که حس ادرار و مدفوع رو متوجه میشه به کار بیافته بعدم بهش فرمان بده که بره دستشویی من برای اینکه خودت خسته نشی میگم وگرنه خیلیها از ۱۸ ماهگی شروع میکنند 

باید بهش بگی هر وقت دسشویی داشتی منو خبر کن

اخه حرف نمیزنه ک منو خبر کنه مامان نمیگ چه برسا به جیش 

خوب اخه باید اون قسمت از مغزش که حس ادرار و مدفوع رو متوجه میشه به کار بیافته بعدم بهش فرمان بده که ...

اون قسمت از مغز کی شروع میکنه به فرمان دادن؟

2706