2733
2734
عنوان

چی جواااب بدم

166 بازدید | 15 پست

من کلا عکس از خودم نمیزارم اینستا وقتیم میزارم جلو ایینه میگیرم تا چهرم مشخص نباشه 

یه دختره استوریای قبلانمو ک هایلاید(نمیدونم درست گفتم یا ن) کرده بودم ریپلای کرده گفته

. من فک میکنم فقط میخوای گوشیتو نشون فالوورات بدی. 

من مدل گوشیم قدیمیه و کلا قصد نشون دادن یا پز دادن چیزیو ندارم واسه همین ناراحت شدم

موندم چی جوابشو بدم ی چیزی بگین

نمیشه عکس گذاشت وگرن اسکرین میگفتم میزاشتم

لبخند بزن به تمام ادم هایی که ...امدند،لایقت نبودن و رفتن...به همین راحتی..اندوه تو انهارا خوشحال تر میکند...ادم ها اغلب دنبال بدبخت تر از خود میگردندتا به خود ثابت کنند «خوشبختند»

فقط بلاکش کن حوصله داریااینا همه حسودن😐بگو دکمه سیک تو بزن بابا خیابونی😂😂😂ببخشید سرصبحه خون به مغزم نرسید عصبی شدم

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط بلاکش کن حوصله داریااینا همه حسودن😐بگو دکمه سیک تو بزن بابا خیابونی😂😂😂ببخشید سرصبحه خون به م ...

😂😂ن راحت باش 

لبخند بزن به تمام ادم هایی که ...امدند،لایقت نبودن و رفتن...به همین راحتی..اندوه تو انهارا خوشحال تر میکند...ادم ها اغلب دنبال بدبخت تر از خود میگردندتا به خود ثابت کنند «خوشبختند»
2738
😂😂😂😌🔪برین بهش اه عنتر چاغال

خداروشکر یکی مث خودمو پیدا کردم

😂نا نرینم اروم نمیشم😂

خیلی خونسرد بگو هرکس مختاره هرطور دوست داره فکر کنه

اینم خوبه👌🏻

میخاس بگی نه گذاشتم ببینم فضولش کیه فهمیدم خداروشکر

😂😂👌🏻

فقط بلاکش کن حوصله داریااینا همه حسودن😐بگو دکمه سیک تو بزن بابا خیابونی😂😂😂ببخشید سرصبحه خون به م ...

باباا یکی اینو بگیره اول صبحی...😀😀😀😀

(کاربر آقا هستم)خوشبحال مسافران میدان آزادی ..ک آزادانه صدا میزنند..آزادی...آزادی....

بهش بگو سلام عزیز ممنون ازینکه مهمم برات و وقتتو میذاری و پست هامو باتمام جزئیاتش دنبال میکنی میدونم لذتشو میبری ، مدل گوشیمم میتونه مهم باشه هرکی یه جنبشو توجه میکنه 

یخورده استیکرم باسلیقت بذار تا جوش بیاره قشنگ

2706