2410
2553
عنوان

به دلم عجیب افتاده خدا بمن بزودی یه پسر میده

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 26 پست

عزیزم ببین‌ این حس که بهت دست داده‌ دیگه نمی تونی تحمل کنی زود دست ب کار میشی‌ واسه مامانی شدن انشاالله‌ ،سالی دیگه بچه بغل تاپیک میزنی 

میشه هر کی امضامو‌ میخونه‌ به‌ نیت پدرم یه صلوات بفرسته..اخه خیلیییی‌ بابای مهربونی بود  
ممنون عزیزم،منم برات حمد میخونم    

عزیزم یه سوال..رفتم خوندم میگن اونایی که این بیماریو دارن پریود شدید دارن و دل درد بد...منم موقه پریودام بدجور دل درد میگیرم و تخمدانام درد میکنه که فقط با ژلوفن اروم میشم...میترسم نکنه منم...!

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ببین‌ این حس که بهت دست داده‌ دیگه نمی تونی تحمل کنی زود دست ب کار میشی‌ واسه مامانی شدن انشاا ...

😂😂😂😂😂😂ای بابا مرسی گلم

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2456
منم خیلی دلم بچه میخواد ولی فعلا مریضم خدا کنه منم شفا بگیرم بتونم بجه دارشم با حسرتس نمیرم

الهی بگردم مربضیت چیه

الهی بگردم مربضیت چیه

پانیک استرس بیخودی وسواس فکری برام دعا کن خوبسم خیلی عذاب میکشم ی مدته دارم دارو میخورم خدا کنه نتیجه بده

میشه برای سلامتی و بچه دارشدنم ی صلوات بفرستین
عزیزم یه سوال..رفتم خوندم میگن اونایی که این بیماریو دارن پریود شدید دارن و دل درد بد...منم موقه پری ...

نه عزیزم، درد پریودی رو خیلیا دارن نگران اون نباش

تا حالا سونو دادی؟اندومتریوز کیست شکلاتی میاره ولگن و حتی روده ها و... رو هم درگیر میکنه 

پانیک استرس بیخودی وسواس فکری برام دعا کن خوبسم خیلی عذاب میکشم ی مدته دارم دارو میخورم خدا کنه نتیج ...

پانیک بده راجبش شنیدم برات حمد خوندم

2714
نه عزیزم، درد پریودی رو خیلیا دارن نگران اون نباش تا حالا سونو دادی؟اندومتریوز کیست شکلاتی میاره ول ...

ن تا بحال سونو ندادم اما قصد دارم بدم...چون مویه زاعد اطراف کشاله رانم دارم..ولی پریودام دقیق و منظمه

نگران نباش مشکلی نداری ان شاالله ، وگرنه تا حالا میفهمیدی

ممنونم خانومی