2726
عنوان

بچه ها بازم ترس برم داشته

585 بازدید | 35 پست

اول صبحه خواب بد دیدم ترس برم داشته تو رو خدا برا آرامشم دعا کنید دلم آشوبه صلواتی چیزی بفرستین خدا خیرتون بده به حق ابالفضل حاجت روا بشید ایشالا

میشه برای سلامتی و بچه دارشدنم ی صلوات بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم 

آیت الکرسی بخون آروم میشی اصلن به دلت بد راه نده انشاالله چیزی نیست 

الام صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤
آره رفتم روانپزشک برام قرص سرترالین نوشته

عزیزم با خدا رفیق شو آرامش پیدا میکنی

و یه توصیه خواهرانه از سایت بهجت قسمت فروشگاه حرز امام جواد رو تهیه کن و به بازوت ببند خواب پریشان ازت دور میشه انشاالله فقط از پیجای اینستا نگیر چون متاسفانه بازار گرمی کردن و گرون میدن معلومم نیست اصل باشن

دعایی هس برا رفع بلای خواب اونو بخون تو نت هس

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2706