2726
عنوان

شمام گاهی خسته میشید از اینجا؟

142 بازدید | 19 پست

من به شخصه زندگی ارومی دارم 

نیمه شبا میام اینجا کلا میشم یکنواخت کامل😐😂

اصن تایپکا همه از دم هیجانی ولی تکراری

هشدار برای کبری یازده 

اونیکی راهکار میخواد در حد فرار از زندان

طبق معمولم یکی شوهرش خیانت کرده

اونیکی فلان کس بهش پیشنهاد داده

یکی دیگه میخواد خودشو بکشه یه عده ساده هم التماس میکنن نکش😐

چرا انقد همه چی تکراریه

برای اینهمه برای غیر تکراری..🌘

برو خب

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آدم باید جایی گه اذیته نمونه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

من کلا حالم از اینجا بهم میخوره ولی چون نتم کمه نمیتونم برم اینستا تقریبا ۱۵ هوم هر ماه اینستامو پاک میکنم و هرروز میام اینحا تااخر ماه😂😂😂ولی این ماه زیاد اینستا رفتم و نتم زود ته گرفت

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

اره منکه انقد حرفای تکراری زدم خسته شدم رادارم به بچه ها قرص چاقی پیشنهادمیکنم یا دارم میگم گور بابای دوس پسر و نصیحت میکنم یا هم میگم فال نگیر 😐🤦🏻‍♀️

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
من کلا حالم از اینجا بهم میخوره ولی چون نتم کمه نمیتونم برم اینستا تقریبا ۱۵ هوم هر ماه اینستامو پاک ...

من کلا اینستام😂😂😂

فقط و فقط نیمه شبا میام سرمیزنم

من کلا اینستام😂😂😂 فقط و فقط نیمه شبا میام سرمیزنم

😂😂😂😂😂خووووشبحالت لعنتی چقد نت داری ..اینحا دیگه نیا باو

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
اره منکه انقد حرفای تکراری زدم خسته شدم رادارم به بچه ها قرص چاقی پیشنهادمیکنم یا دارم میگم گور بابا ...

من زورم میاد کامنت بذارم حتی

انقد راهکارا هم تکراری شدن😂😂😂

نصیحت فال نگیر و اینا هم دوبار کردم پاچمو گرفتن دیگه نکردم😂😂😂😂

😂😂😂😂😂خووووشبحالت لعنتی چقد نت داری ..اینحا دیگه نیا باو

😂😂😂

سعی دارم ترک کنم ولی مثل چی عادت کردم انگار بیام دوتا متن راجب خیانت بخونم چهارتا دعوا ببینم ضعف اعصاب بگیرم برم😐😂

اونايي كه هي ناله ميكنن تاپيكاشونو گزارش بزنيم در مقابل برامون صلوات و حمد بخونن، عجيب رو اعصابن

دیگه همش میشه گزارش اینجا 80درصد ناله میکنن😐😐😐

2706