2733
2734
عنوان

شماباشین چیکارمیکنین؟

64 بازدید | 5 پست

چهارساله بامادرشوهرم اینااومدیم تهران فقط سال اول برامون خوب بود وخونه خریدیم الان سه ساله ورق برگشته .شش ماهه شوهرم به خاطرکرونا بیکارشده تواین سه سالدهم مادرش نمیذاشت برگردیم بعدکلی سروکله زدن بااون شوهرمو الان راضی کردم برگردیم شهرمون من پرستارم برم بیمارستان خودشم یه کاری پیداکنه .تواین سه سال من نمیرفتم سرکار..حالا میترسم چون به اصرارمن بوده دوروز دیگه بدبشه بگه توکردی.به خدا خیلی غریبم اینجا.شما بودین چیکار می کردین ؟یه پسرسه ساله هم دارم اگه برم سرگاربایدبذارم پیش مامانم

بری شهر خودتون خوب خیلی بهتره...پیش خانوادت هم هستی..سعی کن توافقی برگردید شهرتون...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینجارودوست ندارم خیلی غریبم همه فامیلامون وخونواده خودمم اراکن

حس میکنم بیشتر از لج مادرشوهرت میخوای برگردی 

اگرنه تهران بری بیمارستان هم حقوقت خوبه هم بلاخره جای پیشرفت داری 

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
حس میکنم بیشتر از لج مادرشوهرت میخوای برگردی  اگرنه تهران بری بیمارستان هم حقوقت خوبه هم بلاخر ...

از لج اون نیست اینجا خیلی تنهاییم هم خووم هم پسرم اگرم برم سرکار خیلی کم میتونم بدم اراک چون تعطیلی ندارم