2726
عنوان

💚💚صلوات برای سلامتی وظهور امام زمان هر تعداد که میتونین💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 211 پست
72 تا صلوات به نیابت از دوستان @مامانبزرگپانیذ   @موناآزادی   @rahaa98   @س ...

ممنونم مهربونم 😍😘

منم ۱۴ مرتبه به نیابت از شما میفرستم ، ان شاالله حاجت روا بشی 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
💛💛💛💛 @همسرم_دنیام1382     @هانی_khanoom     @پرستوparasto   &n ...

سلام خوبی ظهرت بخیر 😘

مرسی عزیزم ❤ منم میفرستم😘

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
72 تا صلوات به نیابت از دوستان @فندوق10   @بالکبابی   @جیکجیک   @شانسی &nb ...

مرسی گلم حاجتت روا ان شاءلله🌼🌼🌼بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

إِنَّا أَنْزَلْنَاهُ فِی لَیْلَةِ الْقَدْرِ ﴿١﴾ وَمَا أَدْرَاکَ مَا لَیْلَةُ الْقَدْرِ ﴿٢﴾ لَیْلَةُ الْقَدْرِ خَیْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ ﴿٣﴾ تَنَزَّلُ الْمَلائِکَةُ وَالرُّوحُ فِیهَا بِإِذْنِ رَبِّهِمْ مِنْ کُلِّ أَمْرٍ ﴿٤﴾ سَلامٌ هِیَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ ﴿٥﴾ 

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼

10.صلوات به.نیت @آناعشق   ♥🤲🏼

20 صلوات هدیه به اقا امام زمان🤲🏼💚

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
2706