2737
2734

متنفرم از اختلاف گذاشتن ،متاسفانه ادمي هم نيستم  كه برام مهم نباشه و واقعا نميتونم  به اون ادم محبت كنم 

شما فرق ميزارن بينتون؟؟؟براتون مهم نيست؟باز محبت ميكنيد؟؟؟؟؟؟؟

مادر شوهرم بيش از حد بين بچه هاش فرق ميزاره 

به اين ترتيب

پسر بزرگش

دخترش

نوه پسر بزرگش

عروس بزرگش

پسر كوچك(شوهرم)

و من و دامادشون😐😐😐😐

اما شوهرم ميگه به تو چه مگه ميشه به من ربط نداشته باشه 

براي تولد مادر شوهرم ميره گرون ترين چيزو ميخره مادر شوهرم برا تولد شوهرم كوفتم نميخره تولد من كه ديگه هيچي

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ما چهارتا عروسیم.داماد ندارن.شانس آوردم 😄

اتفاقا امروز دوست مامانم اومده بود پیش مامانم ، از همین جنس تفاوت ها میگفت.

به خواهرشوهرش یه خونه ۱۰۰ متری دادن ، بعد به پسرا که داشتن خونه میساختن کمکی نکردن و ..

. خیلی دل پری داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهر من پشه های تو خونشونم میگه از تو بهترن دلیلشم اینکه میخواد از لحاظ روحی و روانی منو اذیت کنه همه ی خونواده رو از بزرگ تا کوچیک تا عروسای بزرگش و عروسای خواهراش خواهر شوهراش و سایر بستگان رو ب رخ من میکشه برامم اصلا مهم نیست 

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏
2731

واای دقیقااا تو منی یا من توام 

ولی من دیگه ازشون دارم فاصله میگیرم بی محلی کن تا بفهمن دورازجونت گاگول نیستی 

من حالا تو خونم یچیزیو اضافه کنم مادرشوهرم دقیقااا مقه همونو برا اول جاریم بعد دخترای آشغالش میخره 

خدانکنه ک طلا بندازم باوجوداینکه خودش و جاریم غرق طلان باهام همشون قهر میکنن 

کلا مشکل دارن بامن ..منم حالا ک میبینم اینطورین فاصله گرفتم ازشون تا بیشتر دق کن والا

ما چهارتا عروسیم.داماد ندارن. اتفاقا امروز دوست مامانم اومده بود پیش مامانم ، از همین جنس تفاوت ها ...

شما فرق نميزارن؟

والا براي من برا پسر بزرگش ماشين خريد جهاز داد كار جور كرد كادو طلا ميده بهشون😑

مهم نیس واسم...محبت نمیکنم...فقط رضای خدا کاری باشه انجام میدم...فقط برای خدا..‌

خودشونو جر میدن واسه پسر بزرگ و زن و بچه هاش و پسرکوچیک و زن و بچه هاش...چون پولدارن..حالا یه چوب کبریتم بهشون نمیدن ها..

.شکر خدا که ما اگر پول نداریم ولی آبرو داریم...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
شما فرق نميزارن؟ والا براي من برا پسر بزرگش ماشين خريد جهاز داد كار جور كرد كادو طلا ميده بهشون😑

والاه شوهر من پسر کوچیک خانوادس ، سن پدر مادرشم خیلی بالاس.

از پدرمادرش انتظاری ندارم.چون عاشق شوهرم بودم باهاش خیلی راه اومدم.برای ازدواجمون هزارتومنم از طرف خانواده ساپورت نشد.

برای پسرای بزرگتر پدرشوهرم جوون تر بود بیمار نبود مقداری کمک کرده بود.ولی سر ما هیچیه هیچی.

2738
واای دقیقااا تو منی یا من توام  ولی من دیگه ازشون دارم فاصله میگیرم بی محلی کن تا بفهمن دورازج ...

واي بخدا انگار داري منو ميگي جهاز ماشين ظرفشويي داشتم وفت برا جاريم كادو خريد😐

مهم نیس واسم...محبت نمیکنم...فقط رضای خدا کاری باشه انجام میدم...فقط برای خدا..‌ خودشونو جر میدن وا ...

والا ماوضع ماليمون در يه حده اما براي اونا خودشونو جر ميدن انقدر هزينه ميكنن

والا ماوضع ماليمون در يه حده اما براي اونا خودشونو جر ميدن انقدر هزينه ميكنن

حتما زبون بازن...چرب زبونن..

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
حتما زبون بازن...چرب زبونن..

نه زياد اما كلا يه جور عجيبي پسرشونو دوس دارن هركار ميكنن ناراحت نشه فقط شوهر منو ادم حساب نميكنن 

در حدي رو پسر بزرگش حساسه كه با داماد خودش خوب نيست چون دامادش پوالداره و اقا نبايد جا بمونه ننش خرج زندگيشو ميده تا پولاشو جمع كنه

2706