2733
2734
عنوان

شوهرم اجازه نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 32 پست
عزیزم میشه چندتا مثال بزنی؟ جهت آموزش 🙈

مثلا تو خونه یه چی خراب میشه بدین درست کنه ،هر کاری کرد بگین فقط تو میتونستی ب دادم برسی، همیشه تشکر کنین بخاطر هر چیزی ک میخره و هر کاری ک میکنه،از اخلاقای خوب و مردونش بگین بذارین فک کنه ب چشم شما خیلی آدم خاص و بزرگیه،احترام بذارین ب نظرش و حرفاش و عقایدش 

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
همسر من خودش گفت برو عمل کن البته من شکستگی و انحراف داشتم و نمیتونستم نفس بکشم  ولی پیرسینگ ...

نظر اره من میپرسم دوس دارم ببینم مثلا از دیدن تتو رو بدن من خوشش میاد که بزنم بلخره من بخاطر دوس داشتن خودم درسته دارم میزنم ولی زنشم نباید یکاری کنم که اون با دیدنش ناراحت بشه 

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر من خودش گفت برو عمل کن البته من شکستگی و انحراف داشتم و نمیتونستم نفس بکشم  ولی پیرسینگ ...

من با بینیم خیلی مشگل دارم ب شدت 

هر کی میبینه میگه بینیت عمل میگم اره خدا عملش کرده ظاهرش خوبه خداروشکر اما جسمی اصلا ب کارم نمیاد 😆😆😆😆

2731
دوتا از دوستای من عمل بینی انجام دادن خیلی ناراضیم ب طوری که یکیشون کارش ب شکایت از دکتر کشید 

والا یه دکتری شهر ما داره...همون یکیه.متخصص نیست..جراح گوش و حلق و بینیه..کلا داغون میکنه....کاری ندارم که سوراخ دماغو کلا میبنده و بیچاره ها از دهن نفس میکشن...آخه شکلشم بلد نیست.دربیاره...هرچی پیشش عمل کرذن عین صندلی شده بینی شون..‌پسرداییمو خراب کرد بینیشو دوبار عملش کرد..دیگه  دو تاسوراخ ریز مونده...ازش میپرسیم میگه من خیلی راضیم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
اون۲۰ درصدی کع راضین همه نی نی سایت جمع شدن‌.. آخه از هرکی میپرسی میگه خیلی راضیم

ول کن باووو چرته بخدا 

عموم پرستاره بعد میگه هرکی ک عمل میکنه غیرممکنه بعد۶ماه نیاد و اظهار پشیمونی نکنه کلی عوارض داره شاید یکی دوسال اول خوب باشه و بصورتشون بیاد بعدشو برو ببین و اینکه خیلیام برااینکه هوس بندازن دیگرانو واسه عمل هیچی نمیگن و الکی راضین برو ته دلشون خونه ...مثه تتو یمدت مد بود من متاسفانه باحرفای خواهرشوهر کثیفم خام شدم و تتو کردم والان پشیمونم پس نباید خام بشی هرچیزی واقعا طبیعیش قشنگه

والا یه دکتری شهر ما داره...همون یکیه.متخصص نیست..جراح گوش و حلق و بینیه..کلا داغون میکنه....کاری ند ...

ای بابا باز خوبه اون خودش راضیه خیلی بده ها پول بدی بیهوش بشی درد بکشی بعد اخرشم بد بشه خدا برا هیچکس این اتفاق نیوفته چون واقعا ادم دیگه خیلی اعتماد ب نفسش میاد پایین 

نظر اره من میپرسم دوس دارم ببینم مثلا از دیدن تتو رو بدن من خوشش میاد که بزنم بلخره من بخاطر دوس داش ...

من قبل ازدواج ابرو و نافم پیرسینگ داشت 

نظر خواهی میکنم ازش ولی اجازه نمیگیرم 

مثلا ممکنه بگه من دوس ندارم ، ولی خودم دوس داشته باشم ، پس انجامش میدم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2738
من با بینیم خیلی مشگل دارم ب شدت  هر کی میبینه میگه بینیت عمل میگم اره خدا عملش کرده ظاهرش خوب ...

اگه خوبه بهش دست نزن 

من نمیتونستم نفس بکشم . دهنم مثل ماهی باز بود همش 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
من قبل ازدواج ابرو و نافم پیرسینگ داشت   نظر خواهی میکنم ازش ولی اجازه نمیگیرم  مثل ...

من سعنی میکنم قانع اش کنم که نه بشه حرف اون ن حرف من 

مثلا عاشق تتوی بدنم ولی اون فقد میگفت نه تا اینکه نشستیم حرف زدیم گفت از هر تتویی بدم میاد ولی تتوی ریز دوس دارم ست بزنیم حالا میخوایم تتوی ست بزنیم 

اگه خوبه بهش دست نزن  من نمیتونستم نفس بکشم . دهنم مثل ماهی باز بود همش

نه من که انقد ترسوام اصلا کاری نمیکنم ولی الان یکسال  بویی حس نمیکنم انقد عطسه میکنم که خودم و اطرافیانم اذیت میشن انقد میخاری گاهی اوقات که گریه ام میگیره 

من سعنی میکنم قانع اش کنم که نه بشه حرف اون ن حرف من  مثلا عاشق تتوی بدنم ولی اون فقد میگفت نه ...

حتما اینجوری باحاله دیگه و راحتین 

من نمیتونم اجازه بگیرم اصلا 

از همسرمم چنین انتظاری ندارم

مثلا من دوس دارم تتو بزنه ، ولی خودش متنفره 

نمیتونم زورش کنم 

نه من که انقد ترسوام اصلا کاری نمیکنم ولی الان یکسال  بویی حس نمیکنم انقد عطسه میکنم که خودم و ...

البته خوبی پولیپ من این بود که ده سال یه بار سرما میخوردم . اما آلرژی داشتم و اذیتم میکرد

نفس کشیدنم افتضاح 

همیشه هم گوشم عفونت میکرد 

چون با دهنم نفس میکشیدم و همزمان چیزی میخوردم میرفت تو گوشم و عفونت میکرد 

البته خوبی پولیپ من این بود که ده سال یه بار سرما میخوردم . اما آلرژی داشتم و اذیتم میکرد نفس کشیدن ...

منم دکتر رفتم گفتن آلرژی داری حالا اطرافیان بهم میگن پولیپ داری 

منم دکتر رفتم گفتن آلرژی داری حالا اطرافیان بهم میگن پولیپ داری 

باید اسکن بگیری حتما 

پولیپ رو ببری عمل کنی بیمه پولتو میده 

ولی زیبایی رو نه 

من همشو یه باره عمل کردم 

خیلیم میترسیدما 

2706