2726
خخخخ خب از دوستای خودت اگه داری معرفی کن  رلی که همشهری نباشه به چه درد میخوره  اصلا نمی ...

بابا تایپک قبلیمو ببین داستان اینه که این داداش بنده پدر منو در اورده میگه یکی از دوستانو برایه من درست کن منم نمیتونم چون همه دوستان ۴ الی ۵ سال ازش بزرگ ترن

پناه_بر_خدا# ، 😥

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@اعتصامی       @ماه_تنها       @نیکی0    &n ...

ممنون گلم ❤️

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
دوسته عزیز تاپیک قبلی من رو میدیدن میفهمیدین قضیه از چه قراره پس قضاوت نکنین

ببینید یک ساعته اینجا عضو شدید بعد دنبال دختر میگردید؟تازه این تیکه کلام(دوست عزیز) مال ما اقایونه  خانوما میگن عزیزم یا گلم  حالا که تو گفتی دوست عزیز من چی بگم؟به اینکه با کاربری خانوم اومدی نباید شک کنم؟؟؟

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
2728
ممنون گلم ❤️

🥰

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
بابا تایپک قبلیمو ببین داستان اینه که این داداش بنده پدر منو در اورده میگه یکی از دوستانو برایه من د ...

رل مجازی میخواد ؟

مهم نیس دختره رو ببینه یا نه ؟

آخه اکثر پسرا قرار نزاری کات میکنن

ببینید یک ساعته اینجا عزو شدید بعد دنبال دختر میگردید؟تازه این تیکه کلا(دوست عزیز) مال ما اقایونه &n ...

وا چه ربطی داره دوست عزیز به پسرا؟!🤔 من خودم داداشم از کلمه وا استفاده میکنه که ماله دختراست چه ربطی داره بعدشم اینکه مختو بشور واقعا 

رل مجازی میخواد ؟ مهم نیس دختره رو ببینه یا نه ؟ آخه اکثر پسرا قرار نزاری کات میکنن

چرا رل میخواد ولی فکر نکنم مجازی اخه خودمونیم برا خودمون دخترا هم مجازی مثل سنگ پا کشیدن مزخرفه

وا چه ربطی داره دوست عزیز به پسرا؟!🤔 من خودم داداشم از کلمه وا استفاده میکنه که ماله دختراست چه ربط ...

دست شما درد نکنه مرسی  یه مدت اینجا فعال باشید متوجه میشید چی میگم

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
بابا تایپک قبلیمو ببین داستان اینه که این داداش بنده پدر منو در اورده میگه یکی از دوستانو برایه من د ...

من بیستم تقریبا بیست و یک

😂 ولی قصد ادامه تحصیل دارم😂😂😂😂😂😂😂😂

ببینید یک ساعته اینجا عضو شدید بعد دنبال دختر میگردید؟تازه این تیکه کلام(دوست عزیز) مال ما اقایونه & ...

من نرسی بخام حرف بزنم با یکی ک فانع نمیشع میگم دوست عزیز😂😂😂

از کسیم ک متنفرم میگم گلم بهش😂😑

MDC STUDENT
من نرسی بخام حرف بزنم با یکی ک فانع نمیشع میگم دوست عزیز😂😂😂 از کسیم ک متنفرم میگم گلم ب ...

2706