2733
2734
عنوان

تاحالا شده ذات کثیف یکی اذیتتون کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله مادرم

ميشه بپرسم چرا عزيزم؟

البته قصد جسارت نباشه، كنجكاو شدم...

اگه دوست نداري جواب نده.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2731
2738
بعلهههههه درسته من با یکی آشنا شدم پدرم خیلی تعریفش میکرد ظاهر نگو ۲۰ بود اما بعد ۶ ماه  من چ ...

میای تاپیک اخرم لطفا

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

او تا دلت بخواد ذات کثیف دیگران ازارم داده

ترامپ روح... اوففف

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
بله ظاهرا زیبا بود ذاتش ناپاک چ ضربه ها ک نخوردم من متاسفانه یا خوشبختانه ب دوستام زیاد وابسته م ...

دقیفا منم زود وابسته میشم دیگه برا درس عبرت شد با کسی رفاقت نکنم بخدا تنهایی بیشتر حال میده تا با این نامردا

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
از خودت و خونوادت به کسی چیزی نگو حتی دوستت. کلا آتو دست کسی نده.بزار بقیه بیان سمتت رازشون و بگن ت ...

اشتباه کردم بهش اعتماد کردم شوهرم میگفت ادم خوبی نیست گوش نکردم

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
دقیفا منم زود وابسته میشم دیگه برا درس عبرت شد با کسی رفاقت نکنم بخدا تنهایی بیشتر حال میده تا با ای ...

هیییع

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
2706