2733
2734

ذات خرابو نمیشه درستش کرد 

هر چقدرم ظاهر خوب داشته باشه بالاخره یکروز دات کثیفشو نشون میده

همه ما اشتباه زیاد داریم ولی مطمئنم خیلیاتون حاضر نیستید بخاطر منفعتتون دیگرانو زیر پاتون له کنید 

اسم بعضیارو نباید گذاشت دوست والا دوست حرمت داره 

تنهایی بهتر از رفاقت با ادمای پست فطرته 

امیدوارم ک دیگه همچین کسایی تو زندگیم پیدا نشن و همچنین تو زندگی شما

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله

ظاهرا زیبا بود

ذاتش ناپاک

چ ضربه ها ک نخوردم

من متاسفانه یا خوشبختانه ب دوستام زیاد وابسته میشم

خیلی ضربه خوردم

اما سوتفاهم بوده

حل شدع

اما یکیشون واقعا ذات ناپاک داشت😔

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
2738

از خودت و خونوادت به کسی چیزی نگو حتی دوستت.

کلا آتو دست کسی نده.بزار بقیه بیان سمتت رازشون و بگن تو نه مثل من فقط با خودت دردو دل کن

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.

تو میگی دوست من میگم دوست برادر خواهر اشنا فامیل مادر پدر ادمایی رو دیدم که به راحتی وجدانشونو زیرپا گذاشتن معرفت پیشکش خدارو شکر میکنم که دوتا فرشته ی مهربون و با معرفت دارم مامان بابام همین دوتا کافی ان 

بعلهههههه درسته

من با یکی آشنا شدم پدرم خیلی تعریفش میکرد ظاهر نگو ۲۰ بود اما بعد ۶ ماه 

من چشمم بسته بود کلی نشونه خدا برام فرستاد تو این ۶ ماه اما من عین ی عروسک خیمه شب بازی چشمام بسته تو خواب بودم سیلی محکمی جهان بهم زد بلند زدم دیدم بعله خیانت دروغ پنهون کاری و.... داره بیداد میکنه کات کامل کردم حداقل برای آرامش سلامتی خودم 

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 
2706