2737
2734
عنوان

به این مادرشوهر چی بگم من

868 بازدید | 54 پست

سه ساله ازدواج کردم دو سال شب یلدا باهاشون بودم هر دو سال خونه مادرشوهرم بودم یه سالم چله آوردن برام .حالا امسال از الان گیر سه پیچ داده یلدا ایشالا بیاید اینجا .گفتم نه مامان من امسال میخوام خونه خودم باشم اگر اجازه بدید . با کمال پررویی میگه پس ما بیایم اونجا؟! بابا من میخوام یه سال با شوهرم تنها باشم یلدارو. کرونام که هست .کجا بیای آخه . منم موهام و اکستنشن داغون کرد برداشتم یک سانتی کوتاه کردم جون بگیره دوست ندارم تو این وضعیت مهمون بیاد برام . هر روز زنگ میزنه در مورد یلدا حرف میزنه .شده سوهانه روحم .موندم در این مورد چی بگم بهش که نه بی ادبی باشه هم محکم بگم میخوام تنهام باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ربط یلدا و موهات و نفهمیدم

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

مادرشوهر منه که یه چیزیو بخواد باید هروقت زنگ میزنه یا میبینه منو راجع بهش حرف بزنه 😑 نمیشه بگی میخوای بری خونه مادرت؟ بگو دوسال اونجا بودیم امسال مامانم دعوت کرده 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2738
خب فلسفه ی یلدا اینه که با پدر مادرا تو جمع باشیم 

الان کروناست خب🙁

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2706