2737
2734

من تو رحمم داشتم 

نمیدونم همونه یا نه البته هنوز سونو ندادم ببینم هست سا رفته ولی پریود که بودم یه چیزی اندازه کف دست سفید و خون الود دفع کردم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تو رحمم داشتم  نمیدونم همونه یا نه البته هنوز سونو ندادم ببینم هست سا رفته ولی پریود که بود ...

اون بافت مرده دیوار رحم بوده که به علت بالا رفتن ضخامت رحم هست و علت افزایش ضخامت پریود نشدن یا عقب افتادنش توی مدتی هست هیچ توده یا کیست از طریق پریودی دفع نمیشه

اون بافت مرده دیوار رحم بوده که به علت بالا رفتن ضخامت رحم هست و علت افزایش ضخامت پریود نشدن یا ...

پس از چه طریقی دفع میشه؟

من ۴۰ روز خونریزی داشتم قبلش منظورم اینه که اینجور نبود که مدتها پری نشده باشم

یه خانومی همینجا گفت همچین چیزی دفع کردم بردم دکتر نشون دادم گفته کیسته

دیواره رحم سفیده؟

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
پس از چه طریقی دفع میشه؟ من ۴۰ روز خونریزی داشتم قبلش منظورم اینه که اینجور نبود که مدتها پری نشده ...

نه احتمالا دفع کردی

ولی یه سونو بده تا مطمئن شی دفع شده

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
پس از چه طریقی دفع میشه؟ من ۴۰ روز خونریزی داشتم قبلش منظورم اینه که اینجور نبود که مدتها پری نشده ...

بله دیواره رحم سفید هست دفع کیست از رحم نیست عزیزم کیست توی تخمدان کیست ها جذب میشن و اب میشن عکس سونوگرافیتون بفرستین برام تا ماهیت کیستتنون رو ببینم

2738
نه احتمالا دفع کردی ولی یه سونو بده تا مطمئن شی دفع شده

دفع نشه چی میشه؟

دکتر گفت سه دوره سیپروکامپند بخور الان دور دومم

بله دیواره رحم سفید هست دفع کیست از رحم نیست عزیزم کیست توی تخمدان کیست ها جذب میشن و اب میشن عکس سو ...

کیست رحم بود اخه

الان میفرستم

عزیزم کیست از راه پریودی دفع نمیشه بخدا 

ولی من یه چند نفری دیدم ک دفع کردن حالا علمیش دقیق نمیدونم

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
عزیزم کیست از راه پریودی دفع نمیشه بخدا 

اینجا اپلود کردم ببین عزیزم

2706