2726
تواین دوماه تمام تلاشتوبکن دخترنگوبی کسم مگه قراره کیوداشته باشی خودت بایدپشت خودت باشی خداخودش کمکت ...

اخه حرفشو پیش نمیکشن به کی بگم .پدرش یه هفتست فوت کرده

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
همینو بگو عقل نداره نه بنطرت الان بگم یا بمونه دوماه دیگه که جاریم رفت بگم.اخه جاریم با خانوادش خون ...

اصلانزارحرفشوپیش بکشن خیلی شوهربی عرضه ای داری شرمنده هادست خودم نیس من میبودم بادمپایی دوتامیزدم توکلش ادم انقدکندمغزباشه اخه 

کاش میشدعمرخودراهدیه میدادم ب اوزندگی رادوست دارم مادرم رابیشتر😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تواین دوماه تمام تلاشتوبکن دخترنگوبی کسم مگه قراره کیوداشته باشی خودت بایدپشت خودت باشی خداخودش کمکت ...

من میگم بزار دوماه تموم بشه یکمی هم پدرشون تازه فوت کرده بگدره بعد که جاریم اینا رفتن هر وقت شوهرم گفت بیا پایین عذا درست کن اون وقت بگم 

چی میگی؟؟؟

ولی چون من طبقه بالای خونه مادرشوهرمم‌.میگن حتما این میمونه

خب دیگه مشکل همینجاس توبایدزودترازایناازاونجامیرفتی که اگه پدرشوهرت فوت کرداین خانم نیفته روزندگی شماکجازندگی میکنی مشهدی شما

2728
اصلانزارحرفشوپیش بکشن خیلی شوهربی عرضه ای داری شرمنده هادست خودم نیس من میبودم بادمپایی دوتامیزدم تو ...

اینو به کی بگم اخه شوهرم اصلا هر چی حرف میندازم وسط یچیزیم اون بگه هیچی نمیگه

گفتم همه مادرا رو باید نوبتی نگهداشت یکی نباید اسیر بشه اما انگار با سنگ حرف میزنم

خب دیگه مشکل همینجاس توبایدزودترازایناازاونجامیرفتی که اگه پدرشوهرت فوت کرداین خانم نیفته روزندگی شم ...

تهرانم.پدرش نزاشت یه اشوبی بپا کرد گفت بری حلالت نمیکنم و این حرفا 

بازم دیر نیست بنطرم اگه قبول کنن همه بمونن

من میگم بزار دوماه تموم بشه یکمی هم پدرشون تازه فوت کرده بگدره بعد که جاریم اینا رفتن هر وقت شوهرم گ ...

اونجام خوبه همچی بستگی ب اخلاق شوهرت داره که چجوری برخوردکنه البته اونام داغدارن نمیخوان مادرشونوتنهابزارن برای همونم شوهرت اینجوری میگه منم پدرشوهرم مردهمین حکایت بودتوزندگیم بعدچندماه اوضاع اروم شد

اونجام خوبه همچی بستگی ب اخلاق شوهرت داره که چجوری برخوردکنه البته اونام داغدارن نمیخوان مادرشونوتنه ...

فردا پاشم برم پیش برادرشوهرم بهش بگم

چون گفته از این به بعد هرکس مشکلی داره به من بگه من بزرگترم

تهرانم.پدرش نزاشت یه اشوبی بپا کرد گفت بری حلالت نمیکنم و این حرفا  بازم دیر نیست بنطرم اگه قب ...

خب عزیزم همه بمونن که نمیشه هرکی بمونه مطمئن باش خون زندگی جداواسه خوابش میخوادمگرخیلی جاریات سنشون بالاباشه که بامادرشوهرت یکجازندگی کنن مشکل نداشته باشن 

خب عزیزم همه بمونن که نمیشه هرکی بمونه مطمئن باش خون زندگی جداواسه خوابش میخوادمگرخیلی جاریات سنشون ...

بیان هرکسی یه هفته بمونه 

منم برم خونه خودم اخه اجاره دادیم

فردا پاشم برم پیش برادرشوهرم بهش بگم چون گفته از این به بعد هرکس مشکلی داره به من بگه من بزرگترم

خب برووب همون بگوبگومن مریضم شوهرمم میخوادهرچی مسئولیت بندازه روشونهای من تنهایی بگونمیتونم بازبگودس کمک داشته باشم بهتره شماهاهم باشین 

خب عزیزم همه بمونن که نمیشه هرکی بمونه مطمئن باش خون زندگی جداواسه خوابش میخوادمگرخیلی جاریات سنشون ...

نه بابا هممون ۲۵ تا ۳۵ هستیم سنمون

خب برووب همون بگوبگومن مریضم شوهرمم میخوادهرچی مسئولیت بندازه روشونهای من تنهایی بگونمیتونم بازبگودس ...

خیلی ممنون ارومم کردی خوشبخت شی الهی

بیان هرکسی یه هفته بمونه  منم برم خونه خودم اخه اجاره دادیم

اشتباه کردی خونرودادی اجاره اومدی تولونه مارزندگی میکنی بگوهفتگی کنیم که فشارروهیچ کدوممون نیاد

اشتباه کردی خونرودادی اجاره اومدی تولونه مارزندگی میکنی بگوهفتگی کنیم که فشارروهیچ کدوممون نیاد

شوهرم نزاشت مادرش گفته بود.گفت بزار دستتون پول اجارش بیاد

خسیسه مادرش

2706