2733
2734
یبار ما دعوامون شد سر خانوادش‌.زود گفت جمع کن بریم خونه بابات

ب منم میگف من التماسش نمیکردم هنوزحرف تودهنش بودمن جمع میکردم میرفتم خون بابام من اصلانمیترسیدم ازبس اذیتم کرده بودن دیگه خسته شده بودم برام مهم نبوداصلاتوام فقط الان ازاین میترسی که شوهرت طلاقت بده برای همون نمیتونی جلوش وایستی 

کاش میشدعمرخودراهدیه میدادم ب اوزندگی رادوست دارم مادرم رابیشتر😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب منم میگف من التماسش نمیکردم هنوزحرف تودهنش بودمن جمع میکردم میرفتم خون بابام من اصلانمیترسیدم ازبس ...

اره اونم میدونه بابا ندارم پشت پناه ندارم 

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
ب منم میگف من التماسش نمیکردم هنوزحرف تودهنش بودمن جمع میکردم میرفتم خون بابام من اصلانمیترسیدم ازبس ...

بالشم پر از اشکه خیس شد بخدا

2728
چرا من زندگیم اینقدر استرس داره الان همه بفکر درامد و خونه ان و مریضیشون منم فکرم دنبال اینه پیرزن ...

من تعجب میکنم شوهرت بااون سنش عقل توکلش نیس که دوروزدیگه خودش بایدخونواده داشته باشی دختروپسردارمیشه برای خودش ی کاری راه بندازه برای بچهاش سرمایه درس کنه شایدشوهرتودعاییش کرده مادرشوهرت 

چون مرض دارم

خاکبرسرم با این وضعیت خوابیدنم

مغزم داره خورده میشه

زیر چسام گود

هعی 

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
بالشم پر از اشکه خیس شد بخدا

میدونم عزیزم غصه نخوربخداهمچی جواب تک تک کاراشونوپس میدن بخداپس میدن اه مظلوم خیلی زودمیگیره 

2738
من تعجب میکنم شوهرت بااون سنش عقل توکلش نیس که دوروزدیگه خودش بایدخونواده داشته باشی دختروپسردارمیشه ...

همینو بگو عقل نداره نه

بنطرت الان بگم یا بمونه دوماه دیگه که جاریم رفت بگم.اخه جاریم با خانوادش خونه مادرشوهرم میمونن چون خونه ندارن دوماه دیگه میرن

اخه هنوز حرفشو پیش نگشیدن که بگن تو بمون

فردا تولدمه از ذوق خوابم نمیبره😁

تولدت مبارک امیدوارم همیشه لبات خندون باشه خوشگلم 😘♥️💃💃💃

♡دوستان عزیز کارهای تایپ ساده و ورد رو با کمترین هزینه براتون انجام میدم ،انجام کار با برنامه spss،مدرس دروس روانشناسی و فلسفه منطق مقطع متوسطه 
دوماهه دیگه فرصت دارم اون وقت قراره برم.

تواین دوماه تمام تلاشتوبکن دخترنگوبی کسم مگه قراره کیوداشته باشی خودت بایدپشت خودت باشی خداخودش کمکت میکنه خدایاربی کساست عزیزم 

2706