2726
عنوان

خطر شیاف یا آمپول پروژسترون برای جنین پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 161053 بازدید | 90 پست
سلام  خدا رو شکر پسرای من که یکی ۱۰ و اون یکی ۶ سالشونه چیزی که دخترونه باشه توشون ندیدم& ...

عزیزم شما تا چند هفتگی در بارداری پروژسترون استفاده میکردید ؟ شیاف یا آمپول ؟

پروردگارم من به لطف تو بسیار امیدوارم چون تو بینهایت مهربان و توانایی. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم شما تا چند هفتگی در بارداری پروژسترون استفاده میکردید ؟ شیاف یا آمپول ؟

راستش اصلا یادم نمیاد تا چه زمانی بود اما فکر کنم یک ماه استفاده کردم ۲ تا پایان ۳ ماهگی 

شیاف بود 

البته من ۱۱ هفتگی سرکلاژ کردم و فکر کنم بعد از سرکلاژ شیاف مصرف کردم 

من خونریزی نداشتم مشکلم زایمان زودرس بود 

2728
lمن 25 هفتمه دکتر منم نگفت ضرر داره تازه گفت واسه جلوگیری از سقط خوبه داشتم راجه بهش تو نت سرچ میکرد ...

سلام عزیزم 

الان دیگه نینی شما باید 9 ساله باشه 

بابت شیاف هاوآمپولها مشکلی پیش نیومد ؟ 

تورو خدا منو راهنمایی کنید منم 5 تا آمپول و کلی شیاف استفاده کردم 

lمن 25 هفتمه دکتر منم نگفت ضرر داره تازه گفت واسه جلوگیری از سقط خوبه داشتم راجه بهش تو نت سرچ میکرد ...

پاسخ

پاسخ مشاور سایت افسانه گنجی کارشناس مامایی:
سلام دوست عزیزم. داروهای پروژسترون انواع و اقسام مختلف طبیعی و صناعی دارد. شیاف پروژسترون مشابه هورمون بارداری عمل می کند و باعث دوجنسیتی جنین نمی گردد اما اشکال و انواع دیگری از داروهای پروژسترونی که با اسامی مختلفی در بازار وجود دارد ممکن است مصرف آن ها در دوران بارداری باعث تغییرات جنسیتی در جنین پسر شوند که معمولاً در بارداری تجویز نمی گردند.

منم۲۶هفتمه و ۷تاآمپول پرولوتن تجویزشده برام بقدری استرس دارم حد نداره بچمم پسره  میگن طول شومب ...

سلام گلم منم سر پسرم چندتا لک توهفته ی۶داشتم رفتم فوق تخصص برام آمپولشو داد وگفت اگه مشکلی باشه سریع سقط میشه واذیت نمیشی واگه نباشه جاشوسفت میکنه منم زدم ولی بعد تولد پزشک متخصص معاینه کردومتوجه شدم یکی از بیضه های پسرم بالات که بعدها عملکردیمش الان متوجه کوچک بودن آ ل ت شدیم که یه عده میگن چون تپله اینجوریه الان ۱۲ سالشه حالا میخوام یکباردیگه ببرم همون فوق تخصص که عملش کرد ببینه مشکلی هست یانه

اتی جون من تا قبل از پایان ماه 3 شیاف زدم بعدش دیگه استفاده نکردم بعد سرکلاژ شدم و انقباض داشتم واسه ...

من از ۶هفته شیاف زدم تا ۳۶ هفته خداروشکر که پسرم مشکلی نداره

تو نت خیلی چرت و پرت مینویسن به خودت استرس نده به دکترت اعتماد کن

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
البته اگه به بروشور داروهایی که پروژسترون دارن نگاه کنین نوشته منع مصرف در بارداری!!!! ولی فک کنم چو ...

گوش نده ب این حرفا  خیلیا دارن مصرف میکنن و مشکلی نداشتن

خطر زایمان زود رس داری ؟ 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2706