2737
2734
عنوان

بماند به یادگار از تاریخ رند

199 بازدید | 14 پست

خدایا

به بزرگیت قسم دیگه به تنگ اومدم دیگه خستم دارم میمیرم مثل ادمی هستم که میخواد بمیره و داره نفسای زندگیشو میکشه و هرچی منتظر میمونه تموم نمیشه فقط باید خودشو بکشونه

خدایا حواست هست من ۱۹ سالم بیشتر نیست؟به نظرت سنم کم نیس برای این ترسا برای این استرسا برای این غما این قلب دردا برای غصه ها همه چی زود نیس خدا؟خدایا خستم هم از زندگی هم از تو که هرچقدر صدات میزنم نمیبینی منو

خدایا داغونم کردن روحمو زخمی کردن اعصاب یه ادم ۹۰ ساله رو دارم خدایا روزی هزار بار به خودکشی فکر میکنم به اینکه کاش یه اسلحه داشتم میزاشتم رو سرم جلوی همه وایمیستادم میگفتم خیلی اذیتم کردین خیلی خون دل خوردم خیلی زجر کشیدم اونا شاید اونموقع بفهمن که چی کشیدم و پشیمون بشن و من ماشه رو بکشم و بمیرم.خدایا این روزا سخت میگذره کجایی اخه قربونت بشم کجایی بیا دارم میمیرم خدا بخداا دیگه جون ندارم

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

تاریخ رند تاریخ تلخ 

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نگو اینجوری ولی ما یه فامیل خر پول داشتیم امروز یه ساعت پیش فوت شد مرگشم لاکچری شد دیگه همه جوره شان ...

کاش جای فامیل پولدارتون من مرده بودم کاش زنده نبودم تا اینقدر زجر نمیکشم کاش جای هزاران ادم که هرروز دارن میمیرن من میمردم کاش راحت میشدم

۱۴۰۰/۴/۴

😔😔😔😔😔اون روزم مثل امروزه چقدر انتظار خدارو بکشیم؟

2738
کاش جای فامیل پولدارتون من مرده بودم کاش زنده نبودم تا اینقدر زجر نمیکشم کاش جای هزاران ادم که هرروز ...

همه میمیریم دیگه یه آرامبخش بخور راحت بخواب فکر و خیال نکن به خاطره سنت هست بزرگتر که بشی انقدر مشکل بریز سرت دیگه وقت نکنی به مرگ فکر کنی 

همه میمیریم دیگه یه آرامبخش بخور راحت بخواب فکر و خیال نکن به خاطره سنت هست بزرگتر که بشی انقدر مشکل ...

اره کاش همینجور بود که تو میگی کاش من دردم با ارام بخش حل میشد کاش اونقدر بچه بودم که همه ی غصه هام از بچگی بود کاش تو بچگی پیرم نکرده بودن

کاش میتونست یادم بره که بابام میخواست مامانمو خفه کنه یادم بره جرعت ندارم نیم ساعت برم حموم چون یکیشون میکشه اون یکیه یادم بره صبحا با ترسا و دعوا از خواب بیدار میشم کاش اینقدر زجر نکشم کاش دردم فقط همینا بود همه مثل هم نیستن عزیزجان بعضیا رو تو بچگی پیر میکنن 

چه غمگین 💔

زندگی من اونقدر زشت و لجن و زجر اوره که خدا برا دشمن آدم هم نیاره

2706