2737
2734

بیاین مشکلاتتون رو برام توی واتس اپم بذارید کمکتون کنم

هر کسی که بادرمان خونگی مشکلش رفع بشه که درمان خونگی بهش میدم مثلا یه ماسک خونگی هر کسیم که نیاز به تجویز داشته باشه که تجویز میکنم

۰۹۰۱۵۸۶۸۳۸۹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم موهام از عید تاحالا رشدش متوقف شده به طور کل چیکار کنم

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2731
2738
عزیزدلم شماره واتس اپم رو گذاشتم پیام بدین مشکلتون رو رفع کنم

ابروهام چیکار کنم پر و مشکی بشن ؟ 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»

برا چروک پیشونی که ریز باشه چیکار کنم همیشه هم آبرسان میزنم پوستم خیلی خشکه میشه اینجا جواب بدی من واتساپ ندارم 

دوستای گلم میشه برای سلامتی  و خوشبخت شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنید انشالله عاقبت بخیر بشید 

دوستای گلم چون سرم به شدت روزا شلوغه فقط همسن موقع ها وقت میکنم بیام اینجا براتون راهکار بگم به خاطر همین تاپیک رو قفل میکنم شماره واتس اپمو گذاشتم اکنجا پیام بدین که من روز ببینم بتونم جواب همتونو بدم و بهتر بتونم درمان کنم

2706