2410
2553
عنوان

از کجا طلا بخرم؟

1144 بازدید | 30 پست

سلام دوستان،من میخوام طلا یا سکه بگیرم طلافروشی های شهرمون تعطیلن،از دیجی کالام نمیخوام خرید کنم،پیج معتبر یا جایی رو میشناسید که تو این ایام باز باشه؟

خب فعلا نخر عزیزم. ریسکه.‌ بعدشم برو‌ طلای مستعمل در حد نو بخر خودتم استفاده میکنی یه سرمایه ای هم میشه. البته بازم باید تحقیق کنی ببینی چه مدل طلایی بهتره واسه سرمایه گذاری، سکه یا طلا یا ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب فعلا نخر عزیزم. ریسکه.‌ بعدشم برو‌ طلای مستعمل در حد نو بخر خودتم استفاده میکنی یه سرمایه ای هم م ...

ممنونم،واقعا دارم پولمو خراب میکنم همینطور تو‌حسابه از دیشب تا حالا چندبار خرید اینترنتی غیرضروری کردم،میگم تا تمومش نکردم یه سرمایه درست کنم برا بعدا،طلافروشی های شهرمون بسته ان

مرسی،کوچکترین اطلاعاتی ندارم،میدونم عرضه اولیه سوده و ضرر توش نیست ولی حساب باز کردن و ادامه کار رو ...

سجام ثبت نام کن بعد سایت مفید بعدش برو دفترپیشخوان ۵روزه فعال میشه

ریسکش کمتر از طلاست و نقده هرموقع بخوای ۳روزه پول تو حسابته بیشتر کمک بخوای فرادرس اموزش بورس...

2714
سجام ثبت نام کن بعد سایت مفید بعدش برو دفترپیشخوان ۵روزه فعال میشه ریسکش کمتر از طلاست و نقده هرموق ...

خیلی خیلی ممنونم از لطفتون،از وقتی که گذاشتید،خدا عوض خیر بهتون بده  

ببخشید چه سهامی خوبه بگیرم؟ شنیدم سهام شرکت های پتروشیمی خوبه

ثبت نام کن اول بهتون میگم ببین بسته به مدتت داره که میخوای و خیلی چیز دیگه پترول توشون خوبه و لی ببین الان من رو زدشتم ۸روزه ۶۰ درصد گرفتم و پتایر هم ۲۰تقریبا 

دوست داشتی به ceami تلگرام پیام بده چندتا گروه خوب بفرستم برات فقط ببین باید یاد بگیری به حرف کسی صرفا عمل نکنی گروه علم صنعتیارو برات میفرستم اموزشم توش هست اونجا راهنمایی هم میتونی بگیری پیام بده بگو گروه هاپ بفرستم تا شب میدم بهت

2706