2726
منظورت اگه فحش دادن و ایناست که بنظرم فحش دادن تو خیلی از مواقع بی ادبی که نیست هیچی باعث سرکوب طرف ...

شوهر منم تو خونه تو حرف زدن راحته ولی بیرون خونه انقدررر مودب و لفظ قلم حرف میزنه اصلا بی تربیتی نمیکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین جا متاسفانه خانومایی رو می بینی که مثل نقل و نبات فحش میدن

بنظرشون نشونه ی کلاس و تمدن و فرهنگه

آدم حیفش میشه باهاشون هم کلام شه

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
2728
منظورت اگه فحش دادن و ایناست که بنظرم فحش دادن تو خیلی از مواقع بی ادبی که نیست هیچی باعث سرکوب طرف ...

مثلا از دست بابات ناراحتی

بری جلوش فحش بدی و هیجاناتت رو تخلیه کنی

بعد بابات بگه چته بچه

بگی هیجاناتم فوران کرده

بی ادبی یه جور باحالی شده واسشون.فکر کنم سریالای امریکایی بی تاثیر نباشه چون مثل نقل و نبات دری وری میگن جزء مکالمات سادشونه

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
اشکال نداره راحت باش😄

😂😂😂😂😂😂😂والا 

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
بابا فیلم اقازاده ندیدی امیربحری چه حرفایی میزنه

فحش منشوری که نمیده که   

البته ندیدم ولی خب اره اینا رو فضای فیلم و سریالام تاثیر گذاشته مخصوصا بعضی سریالای طنز خود تلویزیون که شوخی جنسی داشتن !

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
2706