2733
2734
عنوان

بیاین خواستتونو براورده کنم😊❤

1012 بازدید | 173 پست

خانما هرکی اعتقاد نداره بره بیرون از تاپیک لطفااا نمونه توهین نکنه خواستتون از زندگی‌چیه؟

چی ارزوشو دارین مشکلتون‌چیه؟

تورخدا نیاین بگید ۱۰۰میلیارد پول وماشین و اینا 

چون اینا دست روند زندگی‌خودتتونه مشکلاتی مثلا مثل خوب شدن روابط با همسرتون یا اینکه بچه دار شدن 

خوب شدن بیمارتون ...

مثل اینا هرکی داره اسم‌واقعیش بگه و البته خواستش اجابت شد بهم بگه حتمااا هر‌موقع

چون‌میخوام از نی نی سایت برم‌میخوام یه کار خوب واسه‌همه کنم درسته خیلی بی اخترامی کردن ولی خوب من به دل نگرفتم😊من نه‌خدام نه‌چیزی فقط میخام از‌خدا بخوام خواستتون اجابت کنه 😊چون خدا هیچوقت‌روم‌رو‌زمین‌ننداخته

اگه‌کسی مشکلی نداره واسه سوال سررگرمی‌و‌کنجکاوی دروغ نگه من نمیبخشمش‌چون‌وقت میزارم 

هیچ‌سوال حس‌شیشمی هم‌جواب نمیدم😊❤فقط ازتون میخوام برام هر‌موقع مشکلتون حل شد دعا کنین همین😊

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست دارم همسرم عاشقانه کنارم بمونه و سال بعد یه نی نی تو دلم باشه.اسم واقعیم نسیم

الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2731
2738

دعا کن من کنکور فرهنگیان قبول شم 

هر لحظه اشتیاقم به درس خوندن بیشتره فقط همین ممنون عزیزم 

هزار مرتبه خواندم دعا میان قنوت خدا کند که نباشد کسی دچار کسی ♥️♥️♥️🥀

پول پول 

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
2706