2733
2734
عنوان

99/09/09 همه بیاید یک یادگاری بنویسین این تاپیک تا سال ها میمونه🥰🥰💕

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 87 پست

اوایل امسال خیلییی سال خوبی بود برام به نظرم بهترین سال زندگیم بود فهمیدم باردارم روز به روز به اومدنش فک میکردم پاییز امسال بدترین پاییز بود برام اوایل پاییز جیگرگوشمو از دست دادم از پاییز به بعد این غم توی دلم مونده و هست از خدام می‌خوام این سال حداقل زمستون امسال باز خوشحال کنه منو و بفهمم باردارم و پاییز سال ۱۴۰۰بهترین پاییزم باشه و بچمو صحیح و سالم بغل بگیرم ...امیدوارم اگه دوباره این تایپیک و دیدم بچم بغلم باشه و دلم بی غم...انشالله سال جدید برای همه سرشار از حال خوب باشه و همه به آرزو هاشون برسن🍁🧡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂😂نخند عع

من تو تاپیکا میبینمت فقط میخندم 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2728
من تو تاپیکا میبینمت فقط میخندم 

مگ من دلقکم عع🥺😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

از خدا میخوام بهترین تقدیرو برام بنویسه. دیگه سختیها تموم بشه و به آرزوهام برسم

وضع مالی خوب 

کرونا بره

با هواپیما بریم مشهد. با بچه هام شوهرم خوش بگذرونیم.

خدایا الانم بخاطر نعمتات شکرت 

گرچه حال دلم تازه خوب شده اما میخوام بهتر از اینا باشم

بخطر وجود و سلامتی بچه هام مرسی

بماند یادگاری

مگ من دلقکم عع🥺😂

ی بار درخواست دوستی دادم قبول نکردی ازچشم افتادی😒

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2738
ی بار درخواست دوستی دادم قبول نکردی ازچشم افتادی😒

ب جان ژینا دلیل دار من درخاست کسیو قبول نمیکنم

عیب ندار من کلا ادم دوست نداشتنی ام🤣

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ب جان ژینا دلیل دار من درخاست کسیو قبول نمیکنم عیب ندار من کلا ادم دوست نداشتنی ام🤣

😒😒😒باشد عزیزم نمیدونستم 

😒😒😒باشد عزیزم نمیدونستم 

چپکی نگام نکن عع  

اسم من در اومد در قرعه چهل روز دعای حدیث کسا🤩🥰

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706