2726
عنوان

خانما بیاین یه ماسک صورت بگم محشره 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2492 بازدید | 104 پست

اسی نمیگی 🙄

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

خانمای عزیزم من خودم از این ماسک استفاده میکنم محشرررررره هفته ای دو بار میزنم باید پوستمو ببینی فقط صااافه صافه 

مواد لازم ماسک خانگی👇

برنج

آب

شیر

عسل

گلاب

کپسول ویتامین E

اینارو مخلوط کنین و روی پوست تمییییز بزنید 😍

بعد از بیست دقیقه با آب ولرم آبکشی کنید 

ببینید بعد از چند وقت چیییی میشید😍

💒💏💗👫💟💐💌💑 خدا جونم شکررررررت❤❤برای داشتن همـسر عزیزم و دختـرقند عسلم 👪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای جوش زیرپوستیم خوبه جواب میده یانه 

من برای جوش زیر پوستی دستگاه میکرودرم که قیمتش ۲۶۰ تومن هست خریدم عالیه یدونه جوش زیر پوستی هم دیگه ندارم ولی این راه جواب نمیده

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2728
خانمای عزیزم من خودم از این ماسک استفاده میکنم محشرررررره هفته ای دو بار میزنم باید پوستمو ببینی فقط ...

برنج رو چیکار کنیم 🙄

بکوبیم بمالیم بسابیم بخوریم🙄🙄🙄🙄

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
خانمای عزیزم من خودم از این ماسک استفاده میکنم محشرررررره هفته ای دو بار میزنم باید پوستمو ببینی فقط ...

عزیزم برنجو چه شکلی قاطی کنیم تو اینا؟

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
من برای جوش زیر پوستی دستگاه میکرودرم که قیمتش ۲۶۰ تومن هست خریدم عالیه یدونه جوش زیر پوستی هم دیگه ...

چ خوب یعنی این ماسکی که میگه برای زیرپوستی خوب نیست عزیزم 

کاش میشدعمرخودراهدیه میدادم ب اوزندگی رادوست دارم مادرم رابیشتر😍😍😍
چ خوب یعنی این ماسکی که میگه برای زیرپوستی خوب نیست عزیزم 

ن عزیزم تاثیری نداره

برنج رو چیکار کنیم 🙄 بکوبیم بمالیم بسابیم بخوریم🙄🙄🙄🙄

آب برنج عزیزم بدون نمک 

💒💏💗👫💟💐💌💑 خدا جونم شکررررررت❤❤برای داشتن همـسر عزیزم و دختـرقند عسلم 👪

چحوریه برنجو باید پخته شه چجور موادی به دست میاد 

چند دفعه بزنیم تاثیر داره

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
آب برنج عزیزم بدون نمک 

بذاریم رگ شله بعد چند دقیقه برداریم 

کامل توضیح بده خووو

2706