2737
2734

درد خیلی خوبه خیلی! چون آدمو قوی میکنه از دست دادن چیز خوبیه چون بهت نشون میده به هیچکس و هیچی وابسته نباشی... 

حرف مردمو خیلی ببخشید بشاش توش

اینا تجربه های منه البته

که میگم پند بگیرین

این مردم اگه خیلی خوشبخت باشی و رو به راه خوشبختیتو چشم میزنن به خاک سیاه میشوننت

اگه خیلیم بدبخت باشی با نگاه تحقیر امیز نابودت میکنن

پس بیخیال حرفاشون فقط بخند و بی تفاوت باش خوشبختیتو جار نزن بزار فکر کنن بدبختی اصلا بخاطر حرفشون هیچ کاری نکن اینا تجربیات منه تو زندگی با اینکه سنی ندارم اما پر تجربم

شمام تجربیاتتونو درسایی که از زندگی گرفتین بگین بقیه استفاده کنن😉

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 

حرفت کاملا درسته من فک کردم فقط فامیلای ما این مدلین نگو ما شما هم  

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
حرفت کاملا درسته من فک کردم فقط فامیلای ما این مدلین نگو ما شما هم    

همه همینن باو زندگی مردم شده خاله زنک بازی

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو هر چیز نباید دخالت کرد 

تو هر چیز نباید نظر داد خصوصا اگه نظر نخواسته باشه 

رو هوا و بی اطلاع از موضوعی نباید حرف زد

بحث زیادی نباید کرد 

لزوما هر حرفی پاسخی نداره 

همه مجبور نیستن از ما خوششون بیاد ماهم مجبور نیستیم اهمیت بدیم

2731
تو هر چیز نباید دخالت کرد  تو هر چیز نباید نظر داد خصوصا اگه نظر نخواسته باشه  رو هوا و ...

👌