2726

طلاق بگیر واستادی مارو نگاه میکنی 💔🤦‍♀️

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینجا الان میگن باید طلاق بگیری ،خیلی از تاپیکایی که میبینم از این صحبتاس شما باید از مشاوره کمک بگیری ، چون اگه زندگیتو دوست داشته باشی نخوای جدا شی باید فکر چاره باشی چون بهش هم بگی فردا تو روت قشنگ این کارارو میکنه باید با مشاوره صحبت کنی که یه راهکار خوب بهت بده

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏

اگه میتونی کنار بیای با قهر و...کاری کن دفعه اخرش باشه اما از اون حرفا اسکرین بگیر وهمیشه نگه دار شاید دوباره خیانت بکنه ازشون استفاده کن،خواستی قانونی اقدام کنی قبل هر کار زیر زیرکی بایه وکیل مشورت کن

عزیزم این موضوع رو با یه روانشناس در جریان بزار اون کمکت میکنه چرا گزینه اول طلاق باشه راهکار داده میشه و مشکل همسرتو بررسی میکنه

‏برای او که رود‌ها را فراموش کرده است از دریاها سخن گفتن چه سود؟
دوماه دیگ دخترم دنیا میاد😓😢😢😢😢

اینستاشو پاک کن

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2706