2733
2734
عنوان

منظور و مفهوم این پیام عشقمو نمیفهمم . کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه قدر خوب حرف زده خداییش !!

با وجدانه عین کف دست رو راسته باهات ..

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2728

هیچی داره باهات درد ودل میکنه برای همه مون پیش میاد بعضی موقع ها کم میاریم خسته میشیم اینجور مواقع میریم سمت خدا یاد اشتباهات مون میفته کار هایی که باید انجام می دادیم ولی ندادیم کار هایی که نباید انجام می دادیم ولی انجام دادیم بعد پشیمون میشیم بعد شرمسار میشیم نوشتن و حرف زدن با یکی رو احتیاج داریم من خودم با خدا حرف می زنم براش حتی می نویسم ایشون ولی خواستند با شما درد و دل کنند 

کاربر خانم😐😂
هیچی داره باهات درد ودل میکنه برای همه مون پیش میاد بعضی موقع ها کم میاریم خسته میشیم اینجور مواقع م ...

منم نوشتم توهم برو اگ برات کم بودم 

من مهرناز ۲۵ سال دارم :) ازبس تو تاپیکا سنم رو میخواین گفتم اینجا درج کنم بهتره   
2738
منم نوشتم توهم برو اگ برات کم بودم 

نمی دونم والا ولی خب باهاش حرف بزن آروم بشه به حرف هاش گوش کن ببین حرف دلش چیه اینکه گفته برام دعا کن بهش این اطمینان رو بده که همیشه به یادشی و براش دعا می کنی بعد که آروم تر شد و حرف هاش هم زد یه کار کن بخنده که غمگین نباشه 

من اینا به ذهنم رسید 

کاربر خانم😐😂