2726
عنوان

چه مارک پوشکی استفاده میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 91 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی هرباراسم کهنه مشما اومد تو تاپیک هادعواشد.ولی من دوهفته پیش رفتم گرفتم پای بچم بدجور حساسیت پی ...

من هفته پیش بود بیبی کینگ برای دخترم خریدم و بهش حساسیت نشون داد

یک هفته تمام تو شرت عینکیش کهنه میذاشتم یک ساعت یکبار عوض میکردم و چاشو چرب میکردم تا خوب شد

یعنی پوستم کنده شد به معنای واقعی

کسی که کهنه میکنه بچه رو واقعا دمش گرم جون زیادی داره

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
2728
خانومها من ۸سال پیش پمپرز میگرفتم ۷۵

من یک سال پیش پمپرز  شماره یک میگرفتم اگه اشتباه نکنم بسته بزرگش رو 60 یا 70  یکم از پوشکای ایرانی گرونتر بود

ولی الان پمپرز بالای 400 تومنه

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 

کوکومی 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

مرسی

سایز ۵ 

دوماهی  میشه نخریدم انگار اینم گرون شده

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
منم هم ساده استفاده میکردم هم شورتی واقعا شورتیش عالیه ولی خیلی گرون شده من میخریدم بسته ای 30 تومن ...

مرسی چه قیمت هست

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
من هفته پیش شماره 4 رو خریدم 70

چندتایی؟

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2706