2733
2734

سینه هام وقتی شیر میاد توش یه طرفش خیلی قرمز میشه و سفت میشن بچم فکش جون نداره که همه ی شیر و بخوره مجبورم بدوشم وقتی میدوشم قرمزیش کمتر میشه و شل میشه چرا شیرم خودش نمیره مثه اینایی که میگن لباسمدن پر از شیر میشه؟؟؟از این وضع خسته شدم خیلی ملال آوره بچم دوماهشه یعنی میشه فکش اونقدر قوی بشه که همه ی شیرو از سینه خالی کنه من راحت بشم؟؟؟خیلی اذیتم به خدا

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اینطور بودم بچه ک مک میزد سینمو ماساژ میدادم همزمان راحت کلی شیر میخورد اسرافم نمیشد ک بریزم دور

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
2728

شاید کامل سر سینت اون منافذش باز نیست واسه همون میره، بعدم خیالت راحت چنان قوی میشه بچه ک از مغزت شیر میکشه

🧲🧲🧲🧲موسس تاپیک جذب ثروت🧲🧲🧲🧲🧲https://www.ninisite.com/discussion/topic/6931139/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%88%d9%88%d9%88-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9?page=1

گلم مایعات زیاد بخور شاید شیرت چرب و سنگینه خب

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

طبیعیه عزیزم هیچ راه چاره ای نداری باید بچت اونقدر بزرگ بشه وفکش قوی بشه که بتونه کامل بخوره میتونی ازشیر دوش دستی وبرقی هم استفاده کنی

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
2738

عزیزم میدونم سخته ولی بدوشش تا وقتی بچه یکم بزرگتر میشه..... من همون قرمز یا سفتی تبدیل به آبسه شد عملم کردن.. یعنی اورژانسی شدم ممکن بود بره توخونم کارمو تموم کنه.. خدا بهم رحم کرد

عزیزم شکر خدا ک شیرت زیاده 

همیشه قبل اینکه ب بچت شیر بدی یکمشو بدوش چون اولای شیر یکم ابکیه

بعد  بذار دهن بچت 

الان حجم شیرت نصب به معده ی کوچولوت بیشتره واسه همین نمیتونه همشو بخوره و می مونه تو سینت و سفت میشه 

سعی کن بدوشی و مایعات زیاد بخوری که شیرت همینطور زیاد بمونه 

ایشالا از ماه چهارم ب بعد دیگ حتی لازم نیستبدوشی یچت همشو میخوره

لیست اموال من:😍دخترم❤
من اینطور بودم بچه ک مک میزد سینمو ماساژ میدادم همزمان راحت کلی شیر میخورد اسرافم نمیشد ک بریزم دور

ماساژ خیلی خوبه

من تو بیمارستان س ی ن هام شیر جمع شده بود اندازه دو تا هندونه

پرستارپ صدا کردم اومد ماساژ داد خیلی درد داشت خیلی جیغ میزدمااا

بعدش اروم میشدم 

2706