2726
عنوان

اخه چرا اینکارو میکنن 😐😐

142 بازدید | 10 پست

همسایمون دخترشو شوهر داده .دختره تازه کلاس هشتمه.

حالا مامانم هی سرکوفت میزنه ک تو تنبلی فلانی بهمانی دختر فلانی از توم کوچیکتره شوهر کرد خونه ای رو میچرخونه و ازین حرفا...دیگه شده بهانش...من یه لیوان میزارم رو کابینت شروع میکنه غرغر کردن ...خو میگم مادره من چیزی زیاده شوهر تو اگ میخواستی ک منو چن. سال قبل شوهر داده بودی خودتون نمیخوایید پس دیگه سرکوفت نزن...

میگه ن تو عرضه نداری ..حتی کسی همسطح خودت نمیخوادت.

واقعا رک بگم...تو دلم برا این آدما لعنت میفرستم ک هرچقدر مشکل مالی هم داشته باشین نباید دخترو اینقد زود شوهر بدین...حداقل بذارین دیپلم بگیرن ...چرا نمیزارین بچه هاتون بالغ شن 😐😐یکی مث من بیچاره ک از همون نوزادی سرم تو کتاب و درس بوده تا ب جایی برسم الان باید سرکوفت اینارو بخورم ..

اگ مامانم اینجوری حرف می‌زد با من بحث بدی میشد 😑

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا زیر ۱۸تاپیک میزنه میخام بچه دار بشم یه وقت دیر نشه 🤐

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728

سرت بکن تو درس و کتابت 

و حرف اطرافیان پشیزی برات ارزش نداشته باشه

ببخشید ولی مادرت عاقل نیست

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
بچه های مردم هنوز ب دنیا نیومدن ازدواج میکنن،اونوقت تو چکار میکنی😂❤

اصن چجوری میتونن...چقدم زود بالغ میشن...بخدا من خودم تازه پیش دانشگاهی مسائل ج فهمیدم...اونم سربسته