2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

۱۲ سال .خداراشکر جایگاه خوبی هستیم و راضیییم به امید پیشرفتهای بیشتر 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    

ما شکر خدا خوب پیشرفت کردیم وعی ازین ب بعدش با این وضع جامعه فک نکنم البته من همسرم هرد اهل کارو تلاش و قناعت هستیم

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

۲۱ساله ازدواج کردیم 

پیشرفتمون یه ویلا تو شمال و یه مغازه تو تهران داریم

خانه نداریم و مستاجریم

دوبار هم مالباخته شدیم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

من سال ۹۴ عقد کردم اونموقع شوهرم فقط یه زمین داشت و یه پراید چهارسال نامزد بودم کم کم خونه ساختیم و سال ۹۸ عروسی کردیم الانم دنا پلاس داریم و شوهرمم لوازم خانگی داره و خونه مون هم تکمیل خداروشکر و یه نی نی تو راهی هم داریم

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱

نزدیک ۱۰ ساله ازدواج کردیم اوایل خود خط فقر بودیم ولی با توجه ب وضع موجود و شانس تخم مرغمیون 

دوسه کیلومتر زیر خط فقریم الان😂

محتاج کسی نیستیم فعلا الحمدلله همینش جای شکر داره🤲

وااااا🙁 
2706