2726
عنوان

کاشت ناخن

165 بازدید | 18 پست

سلام شبتون خوش..خانوما من ناخن کاشتم بعد یک ماه ریموو کردم به خاطر نماز و غسل که میگفتن باطله الان دلم میخات دوباره کاشت کنم به نظرتون عسل و وضو نداره کاشت انجام بدم

♥️😍♥️

میگن ی غسل دیگ دار

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خاله ام نمازم میخونه با کاشت نزدیک ۷ سال کاشت داره مدام

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
2728
میگن ی غسل دیگ دار

چه جوری با سرعت همه جا میری 😂

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
نه نداره عزیزم اگه مقیدی نکن اینکارو ، ناخن خودتو بلند کن

اره من همیشه نمازمو میخونم یه جورایی عذاب وجدان میگیرم کاشت انجام میدم..اما دلم ناخن مرتب و لاک زده هم میخات

♥️😍♥️

نریزید سرم . ولی خب بنظر من مهم نیته(نطرشخصی خودمه نه به کسی نظرمو تحمیل میکنم ،نه دوس دارم کسی نصیحتم کنه چون بخودم مربوطه)  ، من دلم میخواد هم ناخن بکارم ،یا لاک بزنم ،همم نمازبخونم وباخدای خودم رازو نیازکنم  .

نریزید سرم . ولی خب بنظر من مهم نیته(نطرشخصی خودمه نه به کسی نظرمو تحمیل میکنم ،نه دوس دارم کسی نصیح ...

منم نظرم همینه

از نظر من یه لایه لاک نمیتونه بین منو خدای من فاصله بندازه

منجات فقط نماز نیست ک سر نماز لاک نداشته باشم

همینطوری ک الان دراز کشیدم با زبون عامیانه با خدا حرف بزنم اینم مناجاته 

ینی حساب نیس؟

البته این نظر شخصی منه 

و کاری با تفکرات دیگران ندارم

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2706