2733
2734
عنوان

با ۴ میلیون چیکار کنم!!!

467 بازدید | 33 پست

نیاز ب شغل و درامد دارم ، مجردم، خانواده ام نمیرسن بهم پول کافی بدن! 

دوستدارم یه شغلی داشته باشم توی ارایشگاه 

با ۴ میلیون برم سمت چ رشته ای ؟ اصلا میشه؟؟؟؟

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

من بودم ۳ میلیون میریختم بورس الان وقت خرید سهامه

بقیشم عطر میخریدم

لباس برای دخترم میخریدم

و اسباب بازی 

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

من با ۶ تومن رفتم تو یه استارت اپ خفن که هفته اول یه تومن درامد داشتم بنظرم خیلی خوبه دوست داشتی بهت معرفی کنم‌درخاست بده

عکاس کرمان    _mhdyekazemi پیج اینستا جهت هماهنگی
من بودم ۳ میلیون میریختم بورس الان وقت خرید سهامه  بقیشم عطر میخریدم لباس برای دخترم میخریدم ...

اسباب  بازی انقدر گرون شده، رفتم بشقاب تولدی بگیرم ، میانگین قیمت عروسکا ۳۰۰ تا ۶۰۰ تومن بود!

فعلا ک بازار کار ارایشگاه خوابیده بخاطرکرونا مجالس تعطیله ولی ب نظرم شغلی ک مناسب باشه تو اوضاع الان بیشتر شغل شکم هست مردم الان بیشتر ب فکر شکم هستن تاچیزای دیگ

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤

الان با توجه به کرونا که آرایشگاه داغونه 

ی کار هنری انجام بده 

با ۵۰۰تومن میتونی عروسک های خوشگل درست کنی کلی هم بفروشی

مامان دوتا فرشته آذین و آبتین❤️😘 خدایا حافظ تمام کودکان سرزمینم  و فرزندانم باش...اللهم صل علی محمد و آل محمد...
ناخنکاری ،بعد لوازمشم اگر از دیوار پیدا کنی ارزونه البته نو باشه

جدی ؟ اشباع نشده؟ 

اسباب  بازی انقدر گرون شده، رفتم بشقاب تولدی بگیرم ، میانگین قیمت عروسکا ۳۰۰ تا ۶۰۰ تومن بود!

اره ولی بستگی ب جاشم داره ما تو شهرمون یک قسمت هست پخش هستن زیر قیمت میدن... اجناس عالی ها ولی چون پخشن ارزونتر...

ولی من کلا ادمیم مول دستم بیاد فقط برا بچم خرج میکنم

فقط بزن تو کار ناخن میلیونر میشی یاد بگیری همین بهت بگم و بس ۴ تمن بکن هزینه یادگیرت و وسایل

با ۴ تومن میتونم؟ واقعا هنوزم ناخن درامد داره؟ اخه ناخنکار خیلی زیاد شده!

2706