2733
2734
عنوان

افسردگی داره نابودم میکنه کمک

318 بازدید | 15 پست

حالم اصلا خوب نیس پیش روانشناس و روانپزشک دلم نمیخواد برم

چندوقت پیش با مشاور صحبت کردم اما حالم دست خودم نیس

روانپزشکم که اصلا چون دلم نمیخواد قرص یخورم عوارضش نابودترم میکنه

توروخدا بگید چیکار کنم از درون رو به نابودی ام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا آخه عزیزم؟سر چی اینطوری شدی؟علائمت چیه؟

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2728

عزیزم حتما باید قرص رو شروع کنید برای افسردگی لازمه 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2738

دو رکعت نماز بخون وقتی تنهایی.‌.. با خدا حرف بزن دعا کن کمکت کنه.. یکم اشک بریز اگه آرومت می‌کنه...

هر روز با فیلم و... ورزش کن. ورزش باعث شادی میشه

تغذیه مناسب داشته باش. 

از فضای مجازی فاصله بگیر.‌

سعی کن از افراد منفی گرا و دپرس دور باشی...

سعی کن صبح زود بیدار شی و ورزش کنی در طول روز...

تلقین و نوشتن و شکرگذاری خیلی خوبه...

و تغذیه خوب داشته باش...سعی کن سراغ سردیجات نری...مویز...خرما...ارده شیره فراموش نکن

خدایا شکرت💜

نمازشب بخون

سلام شماکه داری امضای منومیخونی میشه برای رسیدن به حاجتم یه توحیدبخونی و3تاصلوات بفرستی   من هنوزنی نی ندارم این اسم کاربریمم به این دلیل گذاشتم که درآینده ای نزدیک من وعشقم مامان وبابایه یه 3قلوخوشکل میشیم      واین تیکربارداریم نیست تیکررسیدن به آرزومه    
دو رکعت نماز بخون وقتی تنهایی.‌.. با خدا حرف بزن دعا کن کمکت کنه.. یکم اشک بریز اگه آرومت می‌کنه... ...

منمافسرده ام . از هیچی لذت نمیبرم .

نماز هم‌میخونم .

اما هیچی به هیچی 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706