2733
2734
عنوان

فک کنم قسمتم ازدواج نیس

1664 بازدید | 142 پست

تو رو به خدا نیاین نصیحت کنین خواهش می‌کنم همین شماها حاضر تبیین یک‌ثانیه بودن با شوهرتون رو‌به دنیا ببخشین ...من از بچگی دلم میخواس زود ازدواج کنم الان ۲۸ سالمه خیلی هم خواستگار دارم ولی یک بار که بیرون میرم یا دو سه بار طرف میزاره میره دیگه دارم دق می‌کنم نمیدونم چه مشکلی دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔برات دعا میکنم

یعنی میشه منم تا چند وقت دیگه مامان یه دختر یا پسر سالم بشم؟یعنی میشه سلامتیم بهم برگرده.بیشتر از یک ساله مریضم.باعث شد کلیه ام کوچیک بشه.از طرفی اندرومتریوز دارم.سنمم کم نیست.از طرفی نگران کلیه مم از طرفی نگران این یکی مریضی.خیلی عامیانه توضیح دادم.میشه برای دل داغونم دعا کنین؟قدر سلامتیو الان میفهمم.از طرفی ارزومه مامان بشم.از یه طرف مریضی خودم و سختی هایی که به همسرم میدم.خدایا من شرمنده ام 😔
2728
2738

حتی بهم نمیگن ایرادم چیه ! خودم که فک می‌کنم خیلی رفتارم خوبه جون خیلی اجتماعی هستم و مهربون از نظر بقیه اصلا پرخاشگر نبستم ... خیلی با احترام رفتار می‌کنم ولی طرف غیب میشه حتی تلفن بزنم خم جواب نمیده 

بعد جالبه همه میان اپل به له چه دختر خوشکلی چه قدر تحصیلکرده ...بعد غیب میشن 

منم همينجوري بودم، خواستگار زياد داشتم ولي به دلم نميشستن

خيلي وقتا اعصابم داغون ميشد، متاسفانه ديگه تبديل شده بود به دغدغه برام، كه چرا توي دنياي به اين بزرگي كسي نيست كه همه جوره با هم مچ باشيم

ديگه يجورايي رها كرده بودم، تا اينكه دقيقا وقتي اصلا فكرشم نميكردم با كسي آشنا شدم و خيلي هم راحت ازدواج كرديم

2706