2703
2553
عنوان

عذاب وجدان دارم منو دیوونه می کنه.

445 بازدید | 50 پست

پسرم 8 سالش هست و تا حالا دست روش بلند نکرده بودم ولی به علت پرخاشگری و لجبازی و داد و بیدادی که توی خونه راه میندازه 4-5 بار این اواخر کتک خورده.

اصلا باورم نمیشه که این پسر من با این رفتارهای زشتش هست که اصلا حرمتی برای مادرش قایل نیست و حتی منو میزنه و این من هستم که از عهده یه بچه 8 ساله برنیومدم و دارم با کتک پیش میرم.

امشب از عذاب وجدان خواب نرفتم.

اصلا قابل کنترل نیست.

امشب بهش گفتم اتاقت رو مرتب کن.گفتم وسایل اضافه رو جمع کن بذار یه گوشه فردا بریزیم توی نایلون بزرگ بذاریم تو انباری.جیغ و داد راه انداخته که خیلی خی .خیلی خب حالا می برم.بعد کتابای درس اش و لباس و اسباب بازی و ...خلاصه هر چی قاطی روی زمین ریخته بوده برداشته ببره انباری روی حیاط بدون لباس گرم توی این هوای سرد.درد رو باز نکردم بره جیغ و داد و سر و صدا...من هم هلش دادم انداختمش اونور...دیگه ول کن نبود میزد کل دستام رو قرمز کرده بود.دیگه چند تایی هم خورد...

جالبه تهش هم حق به جانبه و عذرخواهی هم نمی کنه.

من هم در اتاقش رو قفل کردم و گفتم تو دیگه اتاق شخصی نداری.آخه موبایلی هم که برای کلاس آنلاین مدرسه دستش هست هم زد زمین سر هیچی هیچی

یعنی تا وقتی خورد و خوراکش سر جاش باشه و هر چی میخواد براش بخری خوبه ولی کوچکترین خواسته ای ازش داشته باشی یا حرفی بزنی اهانت هاش شروع میشه و قشقرق به پا میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ای کاش از اول جلوی این رفتار های رو می‌گرفتی و هرچی بخواد بهش نمی‌دادی 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2714
2706