2733
2734
به نظر من لباسای خیلی باز نباید بپوشی و با شوهرت شوخی های نا متعارف پیشش نکنی. باهاش مثل یه انسان با ...

دقیقا برعکسه. من همیشه تو خونه لباسای باز میپوشم. بقیه فامیل هم همینن. پسرمم براش عادیه. کسی که ندیده کنجکاوی میکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ممنون عزیزم

خاهش من مامانم از قبل پریودیم برام توضیح داد هرچند بدم میومد اما ب دردم خورد وقتی برای اولین بار شدم نترسیدم میدونستم چیه اما دوستام تعریف میکنن میگن فکر کردیم سرطان خون داریم یا بلایی سرمون اومده ترسیدیم ب مادرمون بگیم  و اینا نمیدونستن مادراشون نوار نداشتن 😢ببین چه  سختی کشیدن طفلیا

هیچ کاری بی حکمت نیست
خاهش من مامانم از قبل پریودیم برام توضیح داد هرچند بدم میومد اما ب دردم خورد وقتی برای اولین بار شدم ...

منم دوست ابتداییم ،میگفت  اولین بار که پریود شده بود چسب زخم خریده بود زده بود اونجاش طفلک،

2738
خاهش من مامانم از قبل پریودیم برام توضیح داد هرچند بدم میومد اما ب دردم خورد وقتی برای اولین بار شدم ...

با نطرتون کاملا موافقم و حتما براش توصیح میدم ولی نسبت به سنش یه مقدار شک داشتم که نکنه زود باشه براش

البته دختر عاقلی هم هست نسبت به سنش و مطمئن هم هستم که توی سن کم این اتفاق براش میوفته چون که هیکل تو پری داره

اینطور که شما گفتید پس بهتره براش توضیح بدم کم کم

با نطرتون کاملا موافقم و حتما براش توصیح میدم ولی نسبت به سنش یه مقدار شک داشتم که نکنه زود باشه برا ...

بدونن هیچ مشکلی نیست در این مورد چون ممکنه هر لحظه بعد از ۹ سالگی براشون اتفاق بیفتع...خوشحالم ک مادر خوب و نگرانی هستی .موفق باشید 

هیچ کاری بی حکمت نیست
2706