2726

سلام دوستان ، بعد اینکه دیدم سرچ کرده به روی خودم نیاوردم ولی از صفحش یه اسکرین گرفتم و فرستادم برا خودم بعدم از گوشی اون حذف کردم عکس رو. ازتون می‌خوام راهنماییم کنین که کار اشتباهی نکنم که بعداً پشیمون بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به روش نيار از سر كنجكاوي اين كارو كرده و اگه به روش بیاری پرروو میشه

یعنی میشه منم تا چند وقت دیگه مامان یه دختر یا پسر سالم بشم؟یعنی میشه سلامتیم بهم برگرده.بیشتر از یک ساله مریضم.باعث شد کلیه ام کوچیک بشه.از طرفی اندرومتریوز دارم.سنمم کم نیست.از طرفی نگران کلیه مم از طرفی نگران این یکی مریضی.خیلی عامیانه توضیح دادم.میشه برای دل داغونم دعا کنین؟قدر سلامتیو الان میفهمم.از طرفی ارزومه مامان بشم.از یه طرف مریضی خودم و سختی هایی که به همسرم میدم.خدایا من شرمنده ام 😔

شاید از رو کنجکاویه که ببینه الان وضعش چطوره و فلان

زیاد جدی نگیر یه دکمه سرچه دیگه ادم هرجا ذهنش بره سرچ میکنه از رو کنجکاوی

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

ای خدا چرا با آدم دوس دختر دار ازدواج میکنین 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
2706