2726
عنوان

باورتون میشه اینقدفکربه بارداری کردم ..توهم زدم که حاملم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 127 پست
ممنون از انرژی مثبتت ولی قبل گفتن بعضی احساساتت یکم فکر کن فکر کن کسی که پشت این کاربریه نزدیک یه ...

عزیزم من خودم منتظر بچم، بچه دار شدنم پنجاه پنجاهه چون بیماری ای داشتم ک نزدیک ب سرطان بوده و سه بار عمل کردم، الان تو اقدامم و هیچ خبری نشده و اگر حامله نشم ممکنه جدامون کنن، پس من میفهمم انتظارو، فقط حسی ک یهو داشتم رو گفتم

چه بانمکی😀👌👌👌

تو شیرینی😀

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من شش ساله

عزیزم...نگران نباش ماهم باردار میشیم،حکمت خدا کم چیزی نیس.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
2728
عزیزم شما این ماه نشی صد در صد تا ماه اینده بارداری. بهت قول میدم بارداریت خیلی نزدیکه ولی الان احسا ...

خواهرم ام اس داره نا امید بنظرت ازدواج میکنه یا نه

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 
عزیزم شما این ماه نشی صد در صد تا ماه اینده بارداری. بهت قول میدم بارداریت خیلی نزدیکه ولی الان احسا ...

برای من جنسیت اصلا ذره ای فرق نمیکنه و اتفاقا دختر رو بخاطر لباس پوشوندنای چین چینی و گل سر هاش دوس دارم.ممنون از نظرتون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
ممنون از انرژی مثبتت ولی قبل گفتن بعضی احساساتت یکم فکر کن فکر کن کسی که پشت این کاربریه نزدیک یه ...

ی سال ک مدت زیادی نیس نگران نباش و زود نَرَنج عزیزم ان شا الله خیلی زود مامان میشی

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2706