2726
عنوان

واسه پوستتون چیکار میکنید💜

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 59 پست
بفرمایید عزیزم

عزیزم من ۲۳ روزی یکبار پریود می شم

وقتی ک پریود میشم روز اول خییییییییلی کم

روز دو سه  بیشتره

رنگِ خونم هم بسیااااار روشنِ(قبلا لخته بود)

سرِ شش روز کامل هم خوب میشم

من ی مدت دوسین و عرقیجات پاکسازی رحم خوردم

الان می خوام بدونم ب نظر شما طبع رحم من چیه؟

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه

ببخشید بی ادبیه شرمنده

وقتی پریودم بعد از دستشویی رفتن ی حالت فشار خاصی زیر شکم و رحمم احساس می کنم

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید بی ادبیه شرمنده وقتی پریودم بعد از دستشویی رفتن ی حالت فشار خاصی زیر شکم و رحمم احساس می کنم

دوسین و سرکه انگبین رو ادامه بدین. صبح یک ربع بعد از سرکه انگبین یک قاشق چایخوری گرده گل+ یک قاشق مرباخوری عسل(همراه با ژل رویال باشه عالی میشه) و یک ته فنجون آب جوشیده نیم گرم مخلوط کنین و بخورین.

2728
دوسین و سرکه انگبین رو ادامه بدین. صبح یک ربع بعد از سرکه انگبین یک قاشق چایخوری گرده گل+ یک قاشق مر ...

ممنون ک جواب دادین

یعنی ب نظرتون طبع رحمم چیه؟

دوسین و سرکه انگبین رو ادامه بدین. صبح یک ربع بعد از سرکه انگبین یک قاشق چایخوری گرده گل+ یک قاشق مر ...

راستی یادم رفت بگم

معمولا توی روز دو و سه ک خونریزیم کمی بیشتره؛پوست اون قسمت از بدنم نازک میشه و می سوزه(ممکنه بخاطر گرمی بیش از حد باشه؟)ک بعد از پریود اون قسمت کلا پوسته پوسته میشه

شاید هنوز یکم سرد باشه چون میگین فشار میاد بهتون. این کاری که گفتم انجام بدین بر طرف میشه به امید خد ...

خدا خیرتون بده ک جواب دادین براتون صلوات فرستادم

راستی یادم رفت بگم معمولا توی روز دو و سه ک خونریزیم کمی بیشتره؛پوست اون قسمت از بدنم نازک میشه و م ...

در حالی ک پارچه استفاده می کنم و مرتب عوضش می کنم

یعنی مطمئنم از حساسیت نیست

راستی یادم رفت بگم معمولا توی روز دو و سه ک خونریزیم کمی بیشتره؛پوست اون قسمت از بدنم نازک میشه و م ...

شاید عفونت مختصری داشته باشید. شما گرده گل رو یه مدت استفاده کنید و بعد از دو هفته نتیجه رو به من بگین

منافذ باز به خاطر چربی پوست هست با تعدیل چربی به راحتی درمان میشه

عزیزم من پوستم خشکه و اطراف چشمم ی خورده چروک شده میترسم بدتر بشه راهکاری هست انجام بدم؟  

هیچ کاری بی حکمت نیست
2706